Změna pozadí hlavičky

Dobrý den, tak jsem si v artisteeru vytvořila šablonu. V hlavičce mám fotku, které je přes celou šířku stránky s výškou 520px. Chtěla bych, aby se mi fotografie v hlavičce měnily po přechodu na jinou stránku. Zkoušela jsem použít modul image header, ale ten mi nejde nastavit. Je nějaká možnost? Děkuji moc za pomoc.

Profile picture for user Jan Polzer

To je moc obecný dotaz. Tohle jde řešit různě. Já bych třeba použil nějaké obrázkové pole pro uzly, kategorie a další adresy, a pak to zobrazoval v šabloně. Ale nemá smysl to tu rozebírat do detailu, protože něco takového v Artisteeru stejně neuděláte.

návštěvník

Děkuji, vím, že to budu muset dořešit až v drupalu, že v artisteeru mi to nepůjde. Mohl byste mi prosím nastínit nějaký postup v drupalu? Chtěla bych (pokud by to bylo možné), kdyby po kliknutí na odkaz v menu se mi po otevření nové stránky zobrazilo záhlaví s jinou fotkou. Jedná se cca o 10 odkazů.
Děkuji

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru