Zlobivé bloky (drupal 8)

Dobrý den,
vytvářím web. Vybral jsem si téma vzhledu Mayo 8.x-1.3. Pokud si vytvořím blok, kde není na konci bloku text, ale třeba obrázek, tak rámeček, který Mayo vykresluje okolo bloku, končí za posledním textem. Vyřešil jsem to tak, že jsem za poslední obrázek vložil:

<p style="color:#ececec">___</p> 

(barva textu je stejná jako barva pozadí),  tak to vypadá normálně. Stejným způsobem bych si chtěl pomoci i u bloku s menu (superfish), kreré se chová stejně divně jako obrázek. Lze nějakým způsobem vložit  do bloku pod menu (superfish) text? 
Druhá možnost, která mě napadá jak to vyřešit je, změnit rozložení bloků v tématu vzhledu.  Menu chci mít v postranním panelu (Sidebar first), kde to zlobí,  Pokud menu umístím do horního levého bloku (Footer first column), tak se zdá být v pořádku, ale potřeboval bych, aby se mně vedle tohoto bloku zobrazoval obsah a pod ním levý postranní panel. To vůbec netuším jak udělat.
Děkuji za radu.
Jarda
   

návštěvník

Vložil jsem tam tři podtržítka v barvě pozadí stránky. (ten kod se mi nepřijal)

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, téma vzhledu má pravděpodobně v CSS nastaveno nějaké obtékání obrázků a proto to tak zlobí. Bez zásahu do CSS to asi nevyřešíte.

návštěvník

Díííky. Jste génius. Jedna vlastnost float a už to vypadá dobře.
Moc děkuju.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru