Zlobivé bloky (drupal 8)

Dobrý den,
vytvářím web. Vybral jsem si téma vzhledu Mayo 8.x-1.3. Pokud si vytvořím blok, kde není na konci bloku text, ale třeba obrázek, tak rámeček, který Mayo vykresluje okolo bloku, končí za posledním textem. Vyřešil jsem to tak, že jsem za poslední obrázek vložil:

<p style="color:#ececec">___</p> 

(barva textu je stejná jako barva pozadí),  tak to vypadá normálně. Stejným způsobem bych si chtěl pomoci i u bloku s menu (superfish), kreré se chová stejně divně jako obrázek. Lze nějakým způsobem vložit  do bloku pod menu (superfish) text? 
Druhá možnost, která mě napadá jak to vyřešit je, změnit rozložení bloků v tématu vzhledu.  Menu chci mít v postranním panelu (Sidebar first), kde to zlobí,  Pokud menu umístím do horního levého bloku (Footer first column), tak se zdá být v pořádku, ale potřeboval bych, aby se mně vedle tohoto bloku zobrazoval obsah a pod ním levý postranní panel. To vůbec netuším jak udělat.
Děkuji za radu.
Jarda
   

Fórum: 

Reklama

Vložil jsem tam tři podtržítka v barvě pozadí stránky. (ten kod se mi nepřijal)

Dobrý den, téma vzhledu má pravděpodobně v CSS nastaveno nějaké obtékání obrázků a proto to tak zlobí. Bez zásahu do CSS to asi nevyřešíte.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díííky. Jste génius. Jedna vlastnost float a už to vypadá dobře.
Moc děkuju.

Přidat komentář