Zasekává se instalace

Omlouvám se jestli to už tady někde je, ale hledám už asi dvě hodiny a řešení jsem nenašel.
Instaluji D 6.14 na placený hosting forpsi (linux) a po vyplnění údajů o databázi v instalačním formuláři včetně serveru, portu i prefixu se instalace zasekne, kouká na mě prázdná stránka a nic. Databázi jsem kontroloval, je v pořádku a běží, přihlašovací údaje jsou správné a já už si nevím rady. Prošel jsem místní fórum, všechny návody na instalaci co jsem našel a dokonce mám i Vaši knihu o Drupalu, pane Polzere, ale nic. Prosím pomozte.

Profile picture for user Jan Polzer

Úplně prázdná bílá stránka? V tom případě půjde o chybu PHP, tipoval bych to na nedostatek paměti pro běh PHP skriptů u zmíněného webhostingu. Osobně jsem ho nikdy nezkoušel, takže s ním zkušenosti nemám.

návštěvník

Vyřešeno - chyba byla jako ve většině případů mezi klávesnicí a židlí :-( Špatně jsem si přečetl přihlašovací údaje do databáze od providera a tvrdošíjně psal do názvu databázového serveru "l" místo "1". Už to chodí a jsem docela překvapen jaký je to rozdíl oproti PHPRS. Moc díky za snahu mi pomoci a snad si to někdo vezme jako poučení.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru