Zasekává se instalace

Omlouvám se jestli to už tady někde je, ale hledám už asi dvě hodiny a řešení jsem nenašel.
Instaluji D 6.14 na placený hosting forpsi (linux) a po vyplnění údajů o databázi v instalačním formuláři včetně serveru, portu i prefixu se instalace zasekne, kouká na mě prázdná stránka a nic. Databázi jsem kontroloval, je v pořádku a běží, přihlašovací údaje jsou správné a já už si nevím rady. Prošel jsem místní fórum, všechny návody na instalaci co jsem našel a dokonce mám i Vaši knihu o Drupalu, pane Polzere, ale nic. Prosím pomozte.

Profile picture for user Jan Polzer

Úplně prázdná bílá stránka? V tom případě půjde o chybu PHP, tipoval bych to na nedostatek paměti pro běh PHP skriptů u zmíněného webhostingu. Osobně jsem ho nikdy nezkoušel, takže s ním zkušenosti nemám.

návštěvník

Vyřešeno - chyba byla jako ve většině případů mezi klávesnicí a židlí :-( Špatně jsem si přečetl přihlašovací údaje do databáze od providera a tvrdošíjně psal do názvu databázového serveru "l" místo "1". Už to chodí a jsem docela překvapen jaký je to rozdíl oproti PHPRS. Moc díky za snahu mi pomoci a snad si to někdo vezme jako poučení.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru