Wysiwyg API, tinyMCE, IMCE

Dobrý den,

asi trochu stupidní dotaz, takže se předem omlouvám. Jsem v oboru Drupal začátečník. Nejdříve jsem nahrál Drupal 6. Nahrál jsem Wysiwyg API, tiny MCE, IMCE a IMCE Wysiwyg bridge, který by měl propojit Wysiwyg a IMCE. Tlačítko, pro nahrání souborů fungovalo pomocí IMCE fungovalo. Jediný, co nefunguje je, že po kliknutí na INSERT se mi formulář vyprázdní a nic se nikam nevloží :-(. Zkoušel jsem různý úpravy .htaccess (zakomentovat řádky pomocí #, vymazat řádky). Nic nepomohlo. Problém přetrvává.

Tak jsem drupal 6 vymazal a nahrál drupal 7, všechny potřebné části (viz. odstavec výše) jsem znova nahrál v nejnovějších variantách. A dostal jsem se tam, kde jsem byl. Po kliknutí na INSERT se formulář vyprázdní a nic se nikam nevloží :-(.

Zkouším to zatím na lokále pomocí xammp.

Pokud někdo ví, co s tím je, tak prosím dejte vědět. Asi to bude nějaká kravina.

Profile picture for user Jan Polzer

Několikrát jsem řešil stejný problém Zdá se, že s Drupalem zatím TinyMCE 3.4.x nefunguje, stáhněte si TinyMCE 3.3.x. To šlape v pohodě v Drupalu 6 i 7. Odzkoušeno :-)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru