webkamera

Dobrý den,
rád bych si na svoje stránky dal zobrazení z webkamery jako je zde: http://www.zkouknito.cz/…io-kiss-hady

Chtěl bych to udělat přes modul CCK tak, abych zadal pouze zdroj (adresu) webkamery a po uložení článku by se mi automicky objevil přehrávač (nejlépe streamový) jako je zde. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak jednoduše vytvořím webkameru na svém webu? Děkuji za odpověď

Fórum: 

Reklama

Dobrý den. Je otázka, jak ta zdrojová URL pro webkameru vypadá. Ten odkaz je nějaký domršený. Ale nevidím v tom problém. Prostě vytvořte textové pole pomocí CCK s formátování Full HTML a někde ho v článku zobrazte.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Chci to mít něco podobného jako třeba zde http://www.zkouknito.cz/web-kamera_7_sydney-pristav-webcamera

Cituji Vás: "Prostě vytvořte textové pole pomocí CCK s formátování Full HTML a někde ho v článku zobrazte."

Mohl bys te to více rozepsat, není mi jasné jak zobrazím textové pole jako stream přehrávač na stánkách webu? Děkuji za odpověď

Zřejmě je myšleno textové pole do něhož vložíte html z dané stránky, kde je i Vámi požadovaný streem a tak zajistíte, aby to bylo vidět i na vašich stránkách (podobně jako videa z youtube)

Správně. Vložíte sem HTML značku embed nebo jiný kód. Pokud potřebujete vložit přímo URL streamu do obyčejného políčka, pak si to pak už musíte nějakým způsobem zpracovat třeba v šabloně vzhledu. Obecné řešení Vám na to nedám.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář