Webhosting Český hosting - zkušenosti a problémy

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ostatních zdejších přispěvatelů, zda někdo máte zkušenosti s Drupalem 6 na webhostingu www.cesky-hosting.cz. Já zde již nějaký čas na své doméně Drupal testuji a učím se s ním, vše mi funguje bez problému až na jedno. Je to ze strany poskytovatele zakázaná funkce ini_set(), která je volána po update Drupalu souborem update.php. Chyba, kterou mi Drupal poté vypisuje je následující: "ini_set() has been disabled for security reasons v souboru /home/www/kabulus.cz/www/kabulus.cz/update.php". Chtěl bych se zeptat znalých PHP jazyka, co má tato funkce na starosti a jaké problémy mi může způsobit její nefunkčnost? Ač je tato chyba hlášena, Drupal se aktualizuje z mého pohledu v pořádku a bez problémů dále funguje. Je to tak jen z mého laického pohledu a chyba je pro mě zatím někde urytá nebo to opravdu nic nezpůsobuje?

Všem děkuji za rady a pomoc a panu Polzerovi navíc za super knihy o Drupalu!

Lukáš Kabíček

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru