Webforms a uživatelské profily

Dobrý den, v /admin/user/profile jsem si nadefinoval vlastní pole v uživatelkém profilu (profile_jmeno a profile_prijmeni).

Dále jsem si pomocí modulu webforms vytvořil formulář kde u polí jméno a příjmení jsem si nastavil výchozí hodnoty %profile[profile_jmeno] a %profile[profile_prijmeni].

Problém je v tom že pokud si formullář zobrazím tak se mi defaultní hodnoty nevypíšou (vypíše se pouze %profile[profile_jmeno] a %profile[profile_prijmeni]).

Nevíde někdo co stím?
Děkuji

návštěvník

Nikdo žadný nápad?

návštěvník

Ve své knize jste psal, že přenesení z uživatelkého profilu nefunguje/nejde. Ale podle toho co je napsáno v nápovědě k modulu webforms by to mělo jít viz. http://drupal.org/node/296453.

Jinak díky za knihu o Drupalu, super záležitost.

návštěvník

Už funguje. A parádně. Dříve jsem zkoušel na testovací verzi kde každou chvilku něco zkouším a asi jsem si to nějak nakopal. Na čisté instalaci to jede bez problémů.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru