Webform rules

Dobry den. Potrebujem, aby mi webform po odoslani uzivatelom poslal potvrdzujuci email na jeho adresu, ktoru si tam vyplni. Nainstalovala som si modul Webform rules, ale funguje to, len ked som prihlasena ako admin. Anonymnemu uzivatelovi to mail neposle a vypise to: "Nepodarilo sa odoslať e-mail. Prosím kontaktujte administrátora stránky, ak problém pretrváva.". Pozerala som v opravneniach myslela som, ze tam musim nieco povolit, ale tam k tomuto modulu nie su ziadne moznosti. Je to robene v D6. Ako sa to da vyriesit? Dakujem.

Profile picture for user Jan Polzer

E-mailové adresy, na která mají data z formuláře odejít, specifikujete přímo v definici Webformu. Nevybavuju si teď přesně verzi pro Drupal 6. Ale někde na kartě Webform je položka E-maily. Tam si vytvoříte pravidlo pro odeslání na adresu administrátora webu. Pak další pravidlo, jen jako adresáta vyberete třeba hodnotu z políčka formuláře, kam uživatel vyplňuje svou adresu.

Webform Rules tedy k tomu vůbec nepotřebujete.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru