Webform block

Dobré poledne, mám dotázek. Našla jsem na drupal.org modul webform block a jestli tomu dobře rozumím, tak pak si formulář můžu dát kam chci tzn. že i do stránky a nemusím přitom při tvorbě nového formuláře používat node pro formuláře. Je toprosím tak?

Nestane se mi něco z již vytvořenými formuláři modulem webform?

Děkuji. Přeji pěkný den.

návštěvník

Dobré poledne, pane Polzere děkuji za odpověď. V modulech jsem webform block zapla, ale už nenašla v oprávnění. A už vůbec nenašla nějaké jeho nastavení či použití. Ani ve formuláři ani jako přidání do stránky.

Prosim vás, mohl byste mi poradit kde nebo jak ho zprovoznit či nápovědu jak se s ním pracuje. Děkuji moc.

návštěvník

Už jsem na to přišla, ale pořád to není to, co hledám. Já potřebuji dát jak text nad formulář - to jde běžně, tak ale potřebuji dát i text pod formulář. To netuším jak jinak řešit, než že udělám další blok, který nastyluju právě pod ten formulář - jestli to vůbec půjde :). Řešil jste to už někdy někdo? Poradíte prosím? Děkuji. l.lenek

PS. Tak jsem to zkusila tím blokem, sice to vypadá divně, ale funguje to :) Pokud však znáte jiné řešení budu moc ráda za jakoukoliv dobrou radu. Děkuji.

návštěvník

Tak mne napadlo, dá se použít i webform i obráceně? Např. mám již dávno vytvořenou stránku (node) a funguje mi již rok a chtěla bych dát pod text tohoto nodu formulář. Prosim vás, jde to?

Profile picture for user Jan Polzer

Nejde. Musela byste vytvořit Webform se stejnou URL (ten původní node odstranit) a obsah původního nodu dát do obsahového pole ve Webformu.

návštěvník

Děkuji. To jsem si myslela. No, možná ještě by šlo vložit nový formulář na node přes frame. Zkusím a dám vědět.

návštěvník

Tak jsem to vyzkoušela, ano to nefunguje. Objeví se tam úplně celá stránka. Tak nezbývá nic jiného než to celé předělat. Mějte se.

návštěvník

Dobrý večer,

jsem asi slepá - po aktualizaci webform block již nemůžu v pokročilém nastavení formuláře najít "Generovat jako blok" Původně to bývalo v "upravit formulář - pokročilé nastavení".

Prosim vás, můžete mi někdo poradit? Děkuji.

návštěvník

Děkuji, vrátím se k předešlé verzi do doby, než se někdo najde, kdo bude vědět a poradí :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru