•Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect.

"•Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp/php4­qyblB) is not within the allowed path(s): (/home/www/su­perbauto/public_html:/h­ome/www/super­bauto/tmp) ve funkci image_get_info() (řádek: 126 v souboru /home/www/super­bauto/public_html/ww­w/includes/ima­ge.inc).
•Warning: getimagesize() [function.geti­magesize]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp/php4­qyblB) is not within the allowed path(s): (/home/www/su­perbauto/public_html:/h­ome/www/super­bauto/tmp) ve funkci image_gd_get_info() (řádek: 349 v souboru /home/www/super­bauto/public_html/ww­w/modules/sys­tem/image.gd.in­c). •Warning: getimagesize(/tmp/php4­qyblB) [function.geti­magesize]: failed to open stream: Operation not permitted ve funkci image_gd_get_info() (řádek: 349 v souboru /home/www/super­bauto/public_html/ww­w/modules/sys­tem/image.gd"
Drupal 7 - tato hláška naskočí když nahrávám obrázek, jinak se nic dalšího nestane.

Někde radí smazat tmp a udělat novou a správně nastavit cestu, ale to nepomohlo. Někde jsem se dočetl, že je potřeba zakázat open_basedir, ale dál jsem se nedostal. Poradí prosím někdo?

Fórum: 

Reklama

Dejte jako tmp adresář v nastavení Drupalu jenom tmp - tedy bez lomítka na začátku. Nebo tam dejte sites/default/files/tmp. Pořád jednodušší, než měnit konfiguraci open_basedir.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dočasný adresář:
sites/default/files/tmp
a stejně to hlásí právě.

Pak je nějaký problém v konfiguraci PHP. To je hosting nebo server?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář