Výpis akcí a jejich termínů

Dobrý den,

řeším jak na Drupalu zprovoznit katalog akcí a jejich termínů. Připadá mi to jako docela modelový příklad, přesto nevím, jak se chytit.

Mám založené: entitu Akce a entitu Termín akce. Termín akce je s akcí svázán skrze Entity Reference.

Nyní potřebuji vytvořit výpis všech akcí a v rámci každé akce mít výpis termínů dané akce. Každá akce může obecně mít několik existujících termínů, právě jeden termín, žádný termín. Zároveň nechci vypisovat termíny, které jsou založeny, ale jejich datum již proběhlo.

Šel jsem na vše přes Views a Entity Reference..nicméně nevypadá to, že bych tím byl schopný dosáhnout ideálního výsledku :( Ideální přápad by za mne byl, že administrátor webu založí vždy jen termín a přiřadí mu akci skrze Entity Reference. O vše ostatní by se měl již postarat správně zkonfigurovaný Views.

Směřuje mi to na nějaké řešení "Views inside Views". Views 1 vypíše seznam všech akcí, Views 2 pro každou akci z výpisu vypíše seznam dostupných termínů dané akce.

Budu rád za případné zkuenosti a návrhy, jak toho vše řešit...nežádám určitě řešení "krok z krokem". Spíš si nyní ani nejsem jistý, jakým směrem se pustit.

Děkuji

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru