Vyhledávání na webu (exposed filter)

Dobrý den,
již několik týdnů stavím web, který je dosti podobný např. listek.cz Chtěl bych na svém webu v drupalu udělat podobné vyhledávání, jako je na zmiňovaném webu. Nevím ale přesně, jestli jdu správným postupem.
1. mám na webu vytvořený kraje jako termíny taxonomy, myslel jsem si že to udělám přes exposed filter ve views, ale zde jse narazil na problém, že exposed filter mi vrací url v ne moc přívětivém tvaru. Nevím však jak url změnit. Zkoušel jsem jít na vyhledávání přes search api, ale zde nemám možnost vytvořit rozbalovací položky, jako je to u exposed filtru.

Představa jak by to vše mělo vypadat.
Uživatel vybere ze select listu např. Hlavní město Praha. Stiskne tlačítko hledat a zde bude přesměrován na na taxonomy termín ´adresa URL bude ve tvaru mojedomena.cz/hlavnimestopraha.
Jak by jste tedy šli na web pomocí drupalu, aby byl podobný např. webu listek.cz popřípadě http://nova.prace.cz/, kde je podobné vyhledávání.

Děkuji za odpověď a případné rady.
S pozdravem Radek

Fórum: 

Reklama

Hm, zrovna toto jsem potřeboval řešit před půl rokem, ale nevyřešil. Views Exposed Filter bohužel neumí čisté adresy. Jediným řešením by asi bylo udělat si modulem vlastní formulář s autocomplete políčkem a v submit handleru řešit přesměrování na čisté URL toho vybraného termínu z taxonomie.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář