vyhladavanie

chcel by som sa opytyt ako by sa dalo vatvorit rozšírené vyhladávanie pre drupal 5 na mojom eshope chcel by som ta dat napr vyhladavanie podla ceny podla materialu atd. citam vasu knihu a radite tam aby som pouzil wiews search no neviem ako s nim na tom pracovat velmi pekne dakujem za radu stec peter http://www.sensualite.sk

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, nevím teď přesně, zda to v Drupalu 5 jde (už ho nepoužívám), ale Views pro šestku umožňují při definici filtrů zmáčknout tlačítko Expose. Tím se vám nad seznamem vytvoří vyhledávací pole, do kterého uživatel zadá hodnotu a tím si tak obsah vyfiltruje podle sebe.

návštěvník

mam to už nastavené to vyhladavanie da sa ak najde to co má napriklad produkt od 20 do 30 eur najdde ale nezobrazuje sa pri tom obrázok a ani odkaz tam nie je aby mohol navstevník kliknut na to co si vyfiltroval a videl to viete mi prosim poradit ?

Zobrazi sa ta len nazov cena ale nie je to odkaz Ďakujem Vám veľmi pekne za Váš čas :)

Profile picture for user Jan Polzer

Musíte si nastavit, co se má v seznamu zobrazovat. Buď máte Row style: Uzly a pak se to řídí šablonou vzhledu případně pomocí Contemplate, nebo máte Row style: Fields a pak si musíte jednotlivá políčka pro zobrazení ve Views doklikat.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru