Vloženie [Inline:X] do políčka vytvoreného modulom CCK

Pekné májové dni,
pozeral som video - obrázky v Drupalu pomocí modulů Inline, Imagecache a Lightbox2 - všetko zrozumiteľné. [Inline:X] sa vkladal do článku v časti BODY. Podľa návodu mi funguje. Ale neviem, ako vložiť [Inline:X] do políčka vytvoreného modulom CCK.Prvé políčko (fotografia) je pre vloženie obrázku, pod ním je políčko kategória, vek... Obrázok sa vloží pomocou prehľadávanie,upload. Je možné vložiť [Inline:X] tak, aby po kliknutí na fotografiu (prvé políčko) sa zobrazila pomocou lightboxu2?

milan

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Pokud se nepletu, tak modul inline s CCK políčky moc nekamarádí. Pokud chcete obrázek z CCK políčka zobrazit v Lightboxu, budete muset upravit vzhled článku přímo v node.tpl.php nebo pomocí Contemplate. Tam by se vložil kód pro vypsání obrázku a pro vypsání odkazu na větší obrázek, ke kterému by se do značky <a> doplnilo rel="lightbox".

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru