Views - rámeček kolem teaserů

Dobrý den,

můj problém snad ani není problém, ale hrozně otravná maličkost. 
Jde o to, že se mi kolem výpisu teaserů zobrazuje rámeček - a já nemůžu přijít na to, jak ho odstranit. Problém je, že se rámeček zobrazuje z mého pohledu naprosto "náhodně" - popíšu srozumitelně:
Vytvořím typ obsahu (třeba článek), vytvořím View, který bude na stránce vypisovat teasery tohoto typu obsahu. Všechno v pořádku. Druhý den zcela stejným postupem vytvořím jiný typ obsahu (taky článek) a zcela stejným obsahem vytvořím View, který opět má vypisovat teasery. Ejhle, kolem teaserů jsou rámečky. Netuším, proč. Smažu nový View, nový obsah, nový typ obsahu, zcela stejným postupem opět vše znovu vytvořím a co se nestane - rámečky tam nejsou. Třetí den přijdu, vytvořím nový typ obsahu, nový View, opět tam rámečky jsou.
Dle mého názoru je problém v typu obsahu, protože jsem zkusila do starého "bezrámečkového" pohledu přidat nový "rámečkový" typ obsahu a stalo se to, že teasery starého typu obsahu byly bez rámečků a nad nimi teasery nového typu obsahu s rámečky. Bohužel nedokážu přijít na důvod, protože typy obsahu i Views vytvářím zcela identicky (přísahám!)...
Pro lepší představu, o jaký rámeček mi jde:
Zde ukázka pohledu, kde se mi rámeček líbil, a tak tam zůstal (přestože nevím, jak jsem ho tam dostala) - http://corgi.cz/cs/vystavy
Zde ukázka "bezrámečkového" výpisu teaserů, shodné téma vzhledu. Na této stránce se mi děje popsaný problém - http://dr1.zssvihov.info/zakladni-skola
Předem děkuji za radu, tuším, že to bude nějaká prkotina, ale prostě na ni nedokážu přijít.....
Vendula
 
Profile picture for user Jan Polzer

Zdá se mi to, nebo jste to již vyřešila? Stránku zakladni-skola vidím bez rámečku.

návštěvník

Bohužel, nevyřešila - to, co vidíte na základni-skola je skutečně ten případ "bez problému", ale na tomhle webu se mi děje výše popsané: založím nový typ obsahu, nový View (obojí identicky s předchozím typem obsahu a View) a najednou je to s rámečkem (takovým, jaký je vidět na uvedeném linku corgi.cz). Nedokážu přijít na to, proč jednou (na zakladni-skola) je to bez rámečku, ale podruhé se tam z nějakého důvodu udělá.

Profile picture for user Jan Polzer

Hm... Tak mi na tom webu, kde mají být bez rámečku, ukažte dva odkazy. Jeden správný a druhý špatný, mrknu se.

návštěvník

Správný výpis, bez rámečku: http://dr1.zssvihov.info/zakladni-skola
Špatný výpis, vytvořeno úplně stejným postupem, přesto "najednou" s rámečkem: http://dr1.zssvihov.info/zkusebni

Profile picture for user Jan Polzer

No máte to tak definováno ve stylech. Pro #content-area .node-teaser na řádku 419 v style.css, pro #content-area .node-teaser .node-inner-0, pak pro druhý bok a pro patičku máte definováno pozadí, které obsahuje obrázek s tou čarou. Ten zelený záznam se vám ukazuje bez rámečku, protože je ve stylech definován prostě bez něj. Rozdíl z pohledu editace je v tom, že zelený záznam je uložen s volbou Přilepit nahoru v seznamu, ke které jsou při zobrazení přiřazeny prostě jiné styly než k běžnému uzlu.

návštěvník

Skutečně, zakopaný pes byl v tom jednom checkboxu - já věděla, že to bude prkotina, ale najít ji, to s mojí nulovou znalostí stylů prostě nešlo. Díky!

Profile picture for user Jan Polzer

Není zač. Akorát, když budete všude používat Přilepit nahoru v seznamu, tak ta funkce tohoto zatrhovátka už přestane mít svůj význam, neboť bude přilepeno vše.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru