Views - rámeček kolem teaserů

Dobrý den,můj problém snad ani není problém, ale hrozně otravná maličkost. Jde o to, že se mi kolem výpisu teaserů zobrazuje rámeček - a já nemůžu přijít na to, jak ho odstranit. Problém je, že se rámeček zobrazuje z mého pohledu naprosto "náhodně" - popíšu srozumitelně:Vytvořím typ obsahu (třeba článek), vytvořím View, který bude na stránce vypisovat teasery tohoto typu obsahu. Všechno v pořádku. Druhý den zcela stejným postupem vytvořím jiný typ obsahu (taky článek) a zcela stejným obsahem vytvořím View, který opět má vypisovat teasery. Ejhle, kolem teaserů jsou rámečky. Netuším, proč. Smažu nový View, nový obsah, nový typ obsahu, zcela stejným postupem opět vše znovu vytvořím a co se nestane - rámečky tam nejsou. Třetí den přijdu, vytvořím nový typ obsahu, nový View, opět tam rámečky jsou.Dle mého názoru je problém v typu obsahu, protože jsem zkusila do starého "bezrámečkového" pohledu přidat nový "rámečkový" typ obsahu a stalo se to, že teasery starého typu obsahu byly bez rámečků a nad nimi teasery nového typu obsahu s rámečky. Bohužel nedokážu přijít na důvod, protože typy obsahu i Views vytvářím zcela identicky (přísahám!)...Pro lepší představu, o jaký rámeček mi jde:Zde ukázka pohledu, kde se mi rámeček líbil, a tak tam zůstal (přestože nevím, jak jsem ho tam dostala) - http://corgi.cz/cs/vystavyZde ukázka "bezrámečkového" výpisu teaserů, shodné téma vzhledu. Na této stránce se mi děje popsaný problém - http://dr1.zssvihov.info/zakladni-skolaPředem děkuji za radu, tuším, že to bude nějaká prkotina, ale prostě na ni nedokážu přijít.....Vendula

Fórum: 

Reklama

Zdá se mi to, nebo jste to již vyřešila? Stránku zakladni-skola vidím bez rámečku.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Bohužel, nevyřešila - to, co vidíte na základni-skola je skutečně ten případ "bez problému", ale na tomhle webu se mi děje výše popsané: založím nový typ obsahu, nový View (obojí identicky s předchozím typem obsahu a View) a najednou je to s rámečkem (takovým, jaký je vidět na uvedeném linku corgi.cz). Nedokážu přijít na to, proč jednou (na zakladni-skola) je to bez rámečku, ale podruhé se tam z nějakého důvodu udělá.

Hm... Tak mi na tom webu, kde mají být bez rámečku, ukažte dva odkazy. Jeden správný a druhý špatný, mrknu se.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Správný výpis, bez rámečku: http://dr1.zssvihov.info/zakladni-skola
Špatný výpis, vytvořeno úplně stejným postupem, přesto "najednou" s rámečkem: http://dr1.zssvihov.info/zkusebni

No máte to tak definováno ve stylech. Pro #content-area .node-teaser na řádku 419 v style.css, pro #content-area .node-teaser .node-inner-0, pak pro druhý bok a pro patičku máte definováno pozadí, které obsahuje obrázek s tou čarou. Ten zelený záznam se vám ukazuje bez rámečku, protože je ve stylech definován prostě bez něj. Rozdíl z pohledu editace je v tom, že zelený záznam je uložen s volbou Přilepit nahoru v seznamu, ke které jsou při zobrazení přiřazeny prostě jiné styly než k běžnému uzlu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Skutečně, zakopaný pes byl v tom jednom checkboxu - já věděla, že to bude prkotina, ale najít ji, to s mojí nulovou znalostí stylů prostě nešlo. Díky!

Není zač. Akorát, když budete všude používat Přilepit nahoru v seznamu, tak ta funkce tohoto zatrhovátka už přestane mít svůj význam, neboť bude přilepeno vše.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář