views a komentáře

Jak si udělat vlastní náhled na komentáře přes views 2 sem již dokázal. Ale došel sem k problému že se i nepřihlášeným uživatelům zobrazují komentáře u článků, ke kterým nemá neregistrovaný užovatel přístup. Hledal sem nějaký filtr, ale nepřišel sem na to jak. Prosím o nakopnutí správným směrem. Děkuji

Fórum: 

Reklama

Dejte si do filtru Uživatel: Role.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Právě tím směrem sem se již pokoušel směřovat se. Ale když vlastně pracuji s kometáři, jsou ve filtrech také přístupné jen položky komentářů.
Jinak nevím jestli sem byl dobře pochopen. Zjednoduším to :
Řekněme že máme dva typy obsahu - jeden se zobrazuje všem a tak i kometáře u něho jsou přístupné všem, druhý typ je přístupný jenom registrovaným a tak by se registrovaným měl zobrazit výpis všech komentářů - jak u čláknů přístupných všem, tak těm neregistrovaným skrytých.

Tak filtrujte podle typu obsahu, ne?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tak jsem na to šel jinak - né přes komentáře ale přes "uzly" - node. Tak už bylo pole přímo pojmenované něco jako NODE ACCESS. Ale jestli bych mohl mít malý dotaz ještě - pokud chi nastylovat nějakou položku ve FIELDS - možnost "Link class", jaké class mohu použít a jakým způsobem je mám do tohoto pole zapsat. Snažil sem se najít na netu místo kde by se toto řešilo ale úspěšný sem zatím nebyl.

Teď nevím, jestli dobře rozumím. Potřebujete k nějaké položce z CCK doplnit vlastní CSS třídy?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Myšleno bylo nějakou položku ve views (třeba jméno uživatele) a zašktrnu možnost "Output this field as a link" dá se nastavit "Link class:" ale nějak zatím mé pokusy nebyly úspěšné.
PS: ještě bych měl dotaz ohledně zobrazování datumů / časů - sem jaksi přílši nepochopil 4 poslední možnosti 2x"Time ago" a 2x"Time span". Nepochopil sem jaký že je v nich rozdíl.

S Link Class nevím, nepotřeboval jsem to. Time ago - tím si určíte, že se má informace o času zobrazit tím způsobem, že se vypíše, kolik času od daného záznamu v políčku uplynulo. Čili nevypíše se obsah políčka s datem, ale informace o tom, jak je to dávno. Time span nikde nevidím.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář