views a komentáře

Jak si udělat vlastní náhled na komentáře přes views 2 sem již dokázal. Ale došel sem k problému že se i nepřihlášeným uživatelům zobrazují komentáře u článků, ke kterým nemá neregistrovaný užovatel přístup. Hledal sem nějaký filtr, ale nepřišel sem na to jak. Prosím o nakopnutí správným směrem. Děkuji

návštěvník

Právě tím směrem sem se již pokoušel směřovat se. Ale když vlastně pracuji s kometáři, jsou ve filtrech také přístupné jen položky komentářů.
Jinak nevím jestli sem byl dobře pochopen. Zjednoduším to :
Řekněme že máme dva typy obsahu - jeden se zobrazuje všem a tak i kometáře u něho jsou přístupné všem, druhý typ je přístupný jenom registrovaným a tak by se registrovaným měl zobrazit výpis všech komentářů - jak u čláknů přístupných všem, tak těm neregistrovaným skrytých.

návštěvník

Tak jsem na to šel jinak - né přes komentáře ale přes "uzly" - node. Tak už bylo pole přímo pojmenované něco jako NODE ACCESS. Ale jestli bych mohl mít malý dotaz ještě - pokud chi nastylovat nějakou položku ve FIELDS - možnost "Link class", jaké class mohu použít a jakým způsobem je mám do tohoto pole zapsat. Snažil sem se najít na netu místo kde by se toto řešilo ale úspěšný sem zatím nebyl.

Profile picture for user Jan Polzer

Teď nevím, jestli dobře rozumím. Potřebujete k nějaké položce z CCK doplnit vlastní CSS třídy?

návštěvník

Myšleno bylo nějakou položku ve views (třeba jméno uživatele) a zašktrnu možnost "Output this field as a link" dá se nastavit "Link class:" ale nějak zatím mé pokusy nebyly úspěšné.
PS: ještě bych měl dotaz ohledně zobrazování datumů / časů - sem jaksi přílši nepochopil 4 poslední možnosti 2x"Time ago" a 2x"Time span". Nepochopil sem jaký že je v nich rozdíl.

Profile picture for user Jan Polzer

S Link Class nevím, nepotřeboval jsem to. Time ago - tím si určíte, že se má informace o času zobrazit tím způsobem, že se vypíše, kolik času od daného záznamu v políčku uplynulo. Čili nevypíše se obsah políčka s datem, ale informace o tom, jak je to dávno. Time span nikde nevidím.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru