Video

Dobrý den, potřebuji na svých stránkách vkládat video. Použila jsem modul Mediaelement a video ve formátu flv. Na všech prohlížečích to krásně funguje, jen IE ne!!! Nemohl byste mi prosím poradit, jak vkládat video do stránek bez použití youtube? V knize jsem četla, že nejlépe je použít modul Video, ale nevím jak s jeho nastavením přípradně přehrávačem... Děkuj moc za pomoc.

Fórum: 

Reklama

V jakém to máte kodeku? Podle tohoto přehledu by to v IE mělo fungovat http://mediaelementjs.com/#devices Modul Video je něco úplně jiného. Ten slouží k tomu, že umožní nahrát přes políčko videosoubor a následně ho na vašem serveru překóduje na h264 a zobrazí. Na hostingu to ale nebude moc použitelné.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

No mám ho ve .flv, ale vkládala jsem ho přes tynimce jako HTML5. Hraje v chromu, mozille, opeře, IE10, ale IE11 a 8 si s ním neporadí a taky se nerozjede na iPadu :-( Už s tím bojuju týden a vůbec nevím do čeho to video převést. Už jsem vyzkoušela snad všechno.

FLV Vám IE v HTML5 nepřehraje. Tabulka podpory formátů pro HTML5 video v různých prohlížečích je na http://www.w3schools.com/html/html5_video.asp

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář