Video

Dobrý den, potřebuji na svých stránkách vkládat video. Použila jsem modul Mediaelement a video ve formátu flv. Na všech prohlížečích to krásně funguje, jen IE ne!!! Nemohl byste mi prosím poradit, jak vkládat video do stránek bez použití youtube? V knize jsem četla, že nejlépe je použít modul Video, ale nevím jak s jeho nastavením přípradně přehrávačem... Děkuj moc za pomoc.

Profile picture for user Jan Polzer

V jakém to máte kodeku? Podle tohoto přehledu by to v IE mělo fungovat http://mediaelementjs.com/#devices Modul Video je něco úplně jiného. Ten slouží k tomu, že umožní nahrát přes políčko videosoubor a následně ho na vašem serveru překóduje na h264 a zobrazí. Na hostingu to ale nebude moc použitelné.

návštěvník

No mám ho ve .flv, ale vkládala jsem ho přes tynimce jako HTML5. Hraje v chromu, mozille, opeře, IE10, ale IE11 a 8 si s ním neporadí a taky se nerozjede na iPadu :-( Už s tím bojuju týden a vůbec nevím do čeho to video převést. Už jsem vyzkoušela snad všechno.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru