úvodník?

Dobrý den.
Mám následující problém. Uživatelé píší jistý typ článku o nějakých živočiších. Chtěl bych, aby mně na ke každému článku vznikl někde obrázek a v něm byl text s názvem daného živičicha a tento obrázek odkazoval na ten článek. Ideální by bylo, kdyby mohly být tak 3 až 4 okazovací obrázky vedle sebe. Klasický úvodník "neumí" sloučit textové pole s obrázkem a ani se mně nepodařilo zjistit jak to udělat, aby byly ty zkrácené články vedle sebe. Existuje na to nějaký modul, nebo je nějaký jiný způsob jak to vyřešit? Díky za odpověď. Jarda

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, nevidím v tom problém. Prostě si přidejte políčko pro nahrávání obrázku s možností nahrát třeba 4 obrázky k jednomu článku. V Správě zobrzení u úvodníku řeknete, že chcete zobrazit obrázky například ve stylu Thumbnail, k nim přidáte oříznutou část textu a je to, ne?

návštěvník

Dobrý den, představoval bych si, aby mně v úvodníku vzniklo něco takového , ale HLAVNĚ, aby ty obrázky s textem byly za sebou (první článek vlevo, druhý uprostřed, třetí vpravo, čtvrtý pod prvním atd.). Čili bych chtěl mít v úvodníku řekněme vedle obrázku s pásovníkem krátkoocasým obrázek s astrildem bělolícím. Každý obrázek by odkazoval na svůj článek. Normálně jsou v úvodníku ty odkazy na celé články vždy pod sebou. Děkuji za odpověd.

návštěvník

to je tewn obrázek:
ulozobrazek.cz/images/497pasovnik.jpg

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru