User List


Pro Drupal v7.x
Potřeboval  bych instalovat modul, kde by se po přihlášení na webové stránky mohl uživatel podívat kdo je registrován a v případě zájmu jej kontaktovat. Provozuji webové stránky s komunitou lidí, kde se ve valné většině známe a už jsem obdržel pár požadavků z feedbacku na toto téma.
Na Drupal.org jsem viděl projekty User List atd., ale je to pro nižší verze, tedy 6.x a nižší. Nemáte tip na podobný funkční projekt pro v7.x?
Děkuji za příspěvky.

Profile picture for user Jan Polzer

To je velmi jednoduché. Views. Naklikáte si vytvoření stránky sestávající z uživatelských profilů, řeknete, že to má mít výstup třeba do podoby mřížky a v každé takové mřížce bude třeba fotka uživatele, jméno, odkaz na profil nebo třeba přímý odkaz na jeho kontaktní formulář. Za pět minut to máte hotové a není třeba hledat speciální modul.

návštěvník

Asi bych se měl zastydět. Proč mne to nenapadlo, to nechápu. Stal jsem se asi rukojmím modulů a už jsem nepřemýšlel nad jinými, taktéž schůdnými a snad i lepšími alternativami, které si mahu definovat sám...:-)
Děkuji.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru