User List

Prosím, neměli byste někdo tip na modul pro výpis registrovaných uživatelů pro Drupal v.7.x? Potřeboval bych výpis, nejlépe export do Excel tabulky položek podle svého výběru. Díval jsem se na stránky Drupal.org, ale když už byly, tak pro nižší verze Drupalu.
Díky za vaše příspěvky.

Fórum: 

Reklama

Udělejte si to tak, že pomocí Views vytvoříte tabulku se seznamem uživatelů. Z prohlížeče by pak už měla jít snadno převést do Excelu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Díky za radu, je to velmi jednoduché a intuitivní. Zatím jsem modul View nikdy nepotřeboval, musel jsem jej tedy nainstalovat. Tabulku jsem dostal přesně podle svých představ. Bohužel, když jsem se chtěl dostat k exportu, tápu. Můžete mi poradit, prosím, kde "mám kliknout"?

Co se exportu týče, en tam není. Export u Views jen generuje data pro jejich vytvoření na jiném webu s Drupalem. Já měl na mysli, že u tabulku v prohlížeči označíte a překopírujete přes schránku do Excelu. Mělo by to fungovat.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zkopírování tabulky do schránky a její následné vložení do Excelu funguje. Toto jsem už provedl včera a jde to bez problémů. Já včera marně hledal ve Views přímý export tabulky do jiných formátů. Asi jsem Vás špatně pochopil. Takto mi to zatím stačí.
Děkuji za Váš čas.

Přidat komentář