User List

Prosím, neměli byste někdo tip na modul pro výpis registrovaných uživatelů pro Drupal v.7.x? Potřeboval bych výpis, nejlépe export do Excel tabulky položek podle svého výběru. Díval jsem se na stránky Drupal.org, ale když už byly, tak pro nižší verze Drupalu.
Díky za vaše příspěvky.

Profile picture for user Jan Polzer

Udělejte si to tak, že pomocí Views vytvoříte tabulku se seznamem uživatelů. Z prohlížeče by pak už měla jít snadno převést do Excelu.

návštěvník

Díky za radu, je to velmi jednoduché a intuitivní. Zatím jsem modul View nikdy nepotřeboval, musel jsem jej tedy nainstalovat. Tabulku jsem dostal přesně podle svých představ. Bohužel, když jsem se chtěl dostat k exportu, tápu. Můžete mi poradit, prosím, kde "mám kliknout"?

Profile picture for user Jan Polzer

Co se exportu týče, en tam není. Export u Views jen generuje data pro jejich vytvoření na jiném webu s Drupalem. Já měl na mysli, že u tabulku v prohlížeči označíte a překopírujete přes schránku do Excelu. Mělo by to fungovat.

návštěvník

Zkopírování tabulky do schránky a její následné vložení do Excelu funguje. Toto jsem už provedl včera a jde to bez problémů. Já včera marně hledal ve Views přímý export tabulky do jiných formátů. Asi jsem Vás špatně pochopil. Takto mi to zatím stačí.
Děkuji za Váš čas.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru