Úprava výstupu DISPLAY SUITE

Dobrý den. Mám na webu inzeráty a potřebuji u nich změnit velikost písma a řádkování. Pomocí firebugu jsem s určitými obtížemi našel css soubor, který po úpravě (doplnil jsem: line-height: 1; font-size: 50%;) způsobil kýženou změnu. Soubor se nachází v /sites/all/mo­dules/ds/layou­ts/ds_2col_stac­ked_fluid/. Tady bych ho ale měnit neměl. Poradíte mně co s tím? Omlouvám se. Jsem začátečník, pokouším se o svůj první web a fakt nevím jak se to dělá. Ještě jsem našel v Display Suite kartu CSS třídy (CSS classes for regions a CSS classes for fields) možná se to dá nějak napsat tam, ale jak? Díky za rady.
Pro úplnost: Vím, že nemohu měnit soubor přímo v modulu. Našel jsem si jak se dělá odvozené téma vzhledu, ale tady se jedná o soubor, který není v tématu vzhledu ale v modulu.Jinak mám obě Vaše knihy o drupalu 7, ale odpověď jsem tam nenašel (možná jsem špatně hledal). 

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, veškeré úpravy byste měl psát do tématu vzhledu a jeho stylů, případně do nastavení modulu CSS Injector.

Když to řeknu z druhé strany, vy sice potřebujete upravit styly Display Suite, ale i tak byste je měl napsat do tématu vzhledu (tam je obvykle styles.css). Tím se pravidlo z Display Suite přebije, protože styly z tématu vzhledu se načítají jako poslední.

Prostě vezměte celý selektor z původního stylu Display Suite, dejte jej do stylů v tématu vzhledu a doplňte am to svoje nastavení výšky řádku a velikosti písma. Případně pošlete odkaz na web.

návštěvník

Díky. Napsal jste to krátce a srozumitelně, že i já tomu rozumím. Móóóóóóóc děkuju.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru