Úprava eshopu

Zdravím,

zprovozňuji eshop v kombinaci Drupal 7 + Ubercart. Vše funguje jak má. Chtěl bych udělat ještě nějaké úpravy.

1) Importuji zboží pomoci feeds - problém nastává u SKU položky, jelikož to není field pole, je nějaká možnost jak ho předělat resp. jak do něj dostat nějaké informace při importu?

2) Týká se menu, kde mám poměrně složitou strukturu a vyvírám vždy nejnižší možnou strukturu v menu, chtěl bych, aby se automaticky zboží vložilo i do nadřazených sekcí.

3) Další problém se též týká menu, jak jsem psal, struktura je celkem rozsáhlá, je vytvořená. Z menu bych chtěl odkazovat pouze na sekce, kde je vydaný nějaký článek, ostatní sekce zneviditelnit (pořád ale budou funkční při ručním zadání) - tedy jak nastavit u menu "povolit" podle obashu sekce?

Děkuji za rady

Pavel Novák

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, k tomu menu - jedině snad, že byste vytvořil nový modul, který by pomocí hook_form odchytával zobrazení modulu pro editaci uzlu a tam byste upravil položky formuláře, tedy to menu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru