univerzální Views blok s články podle dadpisu

Dobrý den,

ač se snažím s Views pracovat co nejvíce samostatně, dost mi toho uniká a většinu věcí stále nechápu, nedaří se mi tak vytvořit jeden určitý univerzální blok, o kterém i tak trochu pochybuji, jestli vytvrořit jde.

Tento blok by měl být umístěný v těle základní stránky a měl by vypisovat jednotlivé články. Problém nastává ve fitrování článků. Vypisovat by se měli články vždy s jedním určitým termínem, který by byl ale stejný jako titulek, tedy titulek=termín. Blok by tedy vypisoval články podle titulku každé jednotilvé základní stránky. V praxi bych tedy tento blok nastavil do těla základních stránek a ten by pak dokázal automaticky vypsat články podle tituků jednotlivých základních stránek.

V případě, že by fungoval ve Views nějaký token [node:title], bylo by asi po problému, nic méně k tomuto řešení jsem nic relevantního nenašel.

Nebyl by problém tento blok nahradit blokem, který by vypisoval články podle předem nastaveného termínu, nic méně jednotlivých základních stránek plánuji větší množství a tak bych musel pro každou jendotlivou stránku vytvořit samostatný blok ve Views a následně v nastavení každému jednotlivému bloku nastavit vypisování pouze na jedné určité základní stránce, to je ale velice zdlouhavý proces a výsledek mi přijde dost nepřehledný.

Děkuji za čas věnovaný této záležitosti.

návštěvník

Poradil jsem si sám. Děkuji.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru