Ubercart (Platba hotově)

Dobrý den,

ráda bych prosila o radu, jak v ubercart vytvořit vlastní způsob platby.
Našla jsem na internetu nějaký návod právě přímo pro platbu hotově, ale bylo to použito na verzi D6, pro D7 to není kompatibilní. Proto nyní hledám nějakou alternativu, jak si vytvořit vlastní způsob platby.
Našla jsem ještě i teoreticky modul, pomocí kterého by mělo být možné vytvářet hned několik vlastních způsobů plateb – Ubercart Custom Payment, ale po instalaci a následně aktivaci, jsem se již nedostala do správy způsobů plateb, protože se mi vypisovala bílá stránka s následující chybou:

/uc_payment.ad­min.inc on line 46

Zkoušela jsem hledat její řešení, ale nejsem z toho moudřejší a nějak jsem tedy nepochopila, v čem je problém a nepodařilo se mi ani nějak upravit chybu, kterou autoři doporučují opravit.

Tedy poprosila bych o radu, jakým způsobem vytvořit spolehlivě vlastní způsob platby. Předpokládám, že mi již chybí pouze hotovost.

návštěvník

Dobrý den,

děkuji za doporučení a pokusím se o následou implementaci.

Ještě bych ráda poprosila o navedení, neboť se mi to nikde nedaří žádný alespoň takhle postup najít.
Dotaz budu vztahovat třeba přímo k tomu modulu Ubercart, ale myslím, že postup bude zcela stejný pro jakýkoliv obsah.
Nelíbí se mi rozvžení stránky ať už jako výpis kategorií na eshopu a nebo detailní stránka s údaji o produktu. Jakým způsobem ji lze prosím vytvořit třeba zcela novou dle svých představ? Došla jsem pouze po možnost měnit pohled za pomocí "Upravit pohled", ale to se mi nelíbí, hodně je to dle mého názoru omezující co do přednastavených možností použití jednotlivých tagů.

Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

No, to už chce znát samozřejmě základy Drupalu. Prostudujte si Views a třeba Display Suite, případně alespoň Správu zobrazení přímo v Drupalu a to Vás navede. Samozřejmě je pravděpodobné, že se neobejdete bez úpravy CSS, nevím, co přesně budete provádět.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru