Ubercart + externí databáze

Zdravím,

chtěl bych si vytvořit eshop (zřejmě Ubercart, popřípadě jiný systém propojený s Drupalem). Od budoucího dodavatele mám přislíbená data z jeho databáze a to je ten problém, chtěl bych to nějak propojit, tzn. místo klasického přidávání informací, tyto informace odebírat. Klasické inputy bych využil na doplnění informací. Řešil jste to někdy? Je vůbec možnost takto řešit eshop na Drupalu? Někdo mi radil, abych ty informace nahrával do db, ale je to opravdu velký počet položek a když si vezmu, že by se aktualizace musely provádět několikrát denně, zřejmě nereálné.

Prosím o radu
Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Já si myslím, že by to realizovatelné bylo, ale asi ne přes Übercart nebo eCommerce, jako spíš přes nějaký vlastní modul, který bude data z cizí databáze tahat.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru