typy obsahu

Dobrý den,
snažím si hrát s CCK v drupalu a chci vytvořit předdefinovaný typ obsahu. Definovaný typ obsahu by měl vypadat podobně jako zde: http://www.dobrepilky.cz/katalog.php?vyrobce=stihl&kat1=pudni_jamkovace .Jde mi především o to, jak předefinovat tabulku např.2x4 políček? Nevím jak se to dělá. Můžete mi s tím pomoci? Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím, já bych to udělal tak, že bych si připravil čtveřeci CCK políček s typem text a v šabloně pro článek (node.tpl.php) bych pak tyto hodnoty zformátoval do tabulky.

Ale můžete použít i modul CCK Table Field. Odkaz na jeho šestkovou verzi najdete v jeho Issues.

návštěvník

JJ, použil jsem modul CCK Table Field. Nastavím počet řádků a sloupců a pak zadám obsah jednotlivých políček. Dám uložit, jenže při zobrazení článku se mi tabulka nezobrazí. Nevím proč? Poradíte mi?

A pak mám ještě jeden dotaz. Jak lze přednastavit některá políčka v tabulce. Myslím to tak, že když budu zadávat nový obsah(článek), tak bych chtěl, aby první řádek v tabulce byl již zadán, tedy předdefinován?

Děkuji za odpověď

Profile picture for user Jan Polzer

Nevím, CCK Table FIeld nepoužívám, psal jsem, že bych to řešil jiným způsobem.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru