Třídění "articles"

Dobrý den,
dostal jsem za úkol od firmy udělat web, který byl tak jednoduchý, že jsem použil Drupal 7 (3 statické stránky + deník). Podle vaší knihy jsem postavil vše v pořádku, ale firma si 2 dny před termínem dokončení vzpoměla, že chce třídit DENÍK (vytvářený jako articles) do dalších 3 kategorií.

DENÍK (a pod tím 3 položky + "vše" na kompletní výčet všeho)
- VŠE
- ČLÁNKY
- NOVINKY
- WHITEBOARD

A tady nastává problém znalostní. Někdo mi zkoušel doporučit modul Views, ale jsem začátečník v té fázi, že CSS mi jde perfektně, html píšu stejně dobře, ale drupal mám zatím jedno velké haló.

Můj problém tedy, nevím jak vytvořit nějaké klikací menu, které by bylo umístěné v bloku #content nebo #node se 4 položkami, které mi bude ukazovat vždy jen jednu kategorii articles, případně všechny výsledky naráz.

Normálně bych jim to hodil na hlavu, ale blíží se spuštění projektu za zmíněné 2 dny a moje hlava už je teď na špalku. Stačilo by mi jen ve zkratce vysvětlit, jak na to. Zbytek už bych snad nějak zvládl. Navíc nechci za mě nechal ostatní dělat práci, jen nasměrovat tak, aby i lamička dokončila projekt a příště už se nenechala do ničeho uvrtat. Na přepsání do PHP už nemám čas, nehledě na pěkné administrační prostředí.

Stačí mi něco ve smylu
1. v téhle části uděláš tyhle položky
2. v téhle části je propojíš přes modul XXXX
3. a tady zavoláš funkci

já už si zbytek dohledám.

Moc díky, pokud se někdo ozve, v mém případě se už nikdy nenabídnu, že něco trochu umim.

PřílohaVelikost
Image icon mo_ex.jpg15.55 KB
Fórum: 

Reklama

Na toto potřebujete rozdělit články do kategorií, řekl bych. To je v knize popsáno, případně viz několik stránek tu https://drupal.org/documentation/modules/taxonomy

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář