TinyMCE a slovníky

Dobrý den,
rád bych poprosil o radu.
1)Tvořím intranet v Drupalu 6.6. Nainstaloval jsem si TinyMCE. Buttony se mi roztáhly tak, že musím přejíždět zprava doleva, abych je viděl všechny. Na Drupal.cz jsem našel jen, že stačí drobná úprava CSS a je to, ale já nevím jaká. Mám nastavené téma Garland.
2)Podle Vaší knihy jsem vytvořil slovníky a v nich termíny, ale už netuším jak dosáhnout toho, abych zobrazil jako primární odkaz slovník "Články"(v podstatě stejná struktura jako mají články na Drupal.cz). Mám zapnuté Taxonomy, Taxonomy_menu (taxonomy_context ne, protože jsem nenašel verzi pro Drupal6.6).
Děkuji předem za pomoc

Fórum: 

Reklama

Dobrý den,
TinyMCE - netuším, co máte na mysli, pošlete screenshot.
Články - pokud vkládáte do primárního menu odkaz na nějaký termín z taxonomie, pak zadejte taxononmy/term/XX, kde XX je ID číslo toho termínu.
Články podruhé - pokud chcete místo primárního menu použít menu vytvořené modulem Taxonomy_menu, které bude zobrazovat strukturu ze slovníku Články, pak musíte v administraci bloků blok primárního menu vypnout a umístit na stejné místo blok s menu vytvořený tímto modulem.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,
ad "TinyMCE" - mám poslat screenshot prostředniczvím fóra (popravdě nevím jak vložit) nebo na nějakou mailovou adresu?

ad "Články podruhé" - v současné chvíli mám prostřednictvím primárních odkazů nastaveny jako odkazy na fórum a blogy. Pokud budu používat menu vytvořené "Taxonomy_menu", budu muset celou strukturu předělat? S Drupalem teprve začínám, takže mám ještě jeden problém: i když jsem chtěl zkusit vaši radu, nevím jak na to. Mohl byste mi to popsat "víc polopaticky"?
Díky moc za pomoc

Screenshot mi můžete poslat na e-mail (jan.polzer zavináč maxiorel.cz).
To, jestli budete muset menu předělat, záleží, co v něm máte a jestli nebudete s Taxonomy_menu spokojen. Takto teoreticky se konkrétní věci špatně vysvětlují.
Ideálně si můžete zaplatit nějakou konzultaci.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář