TinyMCE a slovníky

Dobrý den,
rád bych poprosil o radu.
1)Tvořím intranet v Drupalu 6.6. Nainstaloval jsem si TinyMCE. Buttony se mi roztáhly tak, že musím přejíždět zprava doleva, abych je viděl všechny. Na Drupal.cz jsem našel jen, že stačí drobná úprava CSS a je to, ale já nevím jaká. Mám nastavené téma Garland.
2)Podle Vaší knihy jsem vytvořil slovníky a v nich termíny, ale už netuším jak dosáhnout toho, abych zobrazil jako primární odkaz slovník "Články"(v podstatě stejná struktura jako mají články na Drupal.cz). Mám zapnuté Taxonomy, Taxonomy_menu (taxonomy_context ne, protože jsem nenašel verzi pro Drupal6.6).
Děkuji předem za pomoc

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
TinyMCE - netuším, co máte na mysli, pošlete screenshot.
Články - pokud vkládáte do primárního menu odkaz na nějaký termín z taxonomie, pak zadejte taxononmy/term/XX, kde XX je ID číslo toho termínu.
Články podruhé - pokud chcete místo primárního menu použít menu vytvořené modulem Taxonomy_menu, které bude zobrazovat strukturu ze slovníku Články, pak musíte v administraci bloků blok primárního menu vypnout a umístit na stejné místo blok s menu vytvořený tímto modulem.

návštěvník

Dobrý den,
ad "TinyMCE" - mám poslat screenshot prostředniczvím fóra (popravdě nevím jak vložit) nebo na nějakou mailovou adresu?

ad "Články podruhé" - v současné chvíli mám prostřednictvím primárních odkazů nastaveny jako odkazy na fórum a blogy. Pokud budu používat menu vytvořené "Taxonomy_menu", budu muset celou strukturu předělat? S Drupalem teprve začínám, takže mám ještě jeden problém: i když jsem chtěl zkusit vaši radu, nevím jak na to. Mohl byste mi to popsat "víc polopaticky"?
Díky moc za pomoc

Profile picture for user Jan Polzer

Screenshot mi můžete poslat na e-mail (jan.polzer zavináč maxiorel.cz).
To, jestli budete muset menu předělat, záleží, co v něm máte a jestli nebudete s Taxonomy_menu spokojen. Takto teoreticky se konkrétní věci špatně vysvětlují.
Ideálně si můžete zaplatit nějakou konzultaci.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru