TinyMCE se nezobrazuje, ikdyž vše vypadá v pořádku

Dobrý den,

mám Drupala 7, mám nainstalovaný Wysiwyg modul, TinyMCE 3.4.7 (je v libraries a ve Wysiwyg profiles je zobrazil v rolovací nabídce, potvrdil jsem ho na FULL HTML a nastavil .... mám dokonce i vaší knížku Drupal 7 - Podrobný tvůrce atd...). Dokonce jsem celé nastavení použil nakonec i na Plain text a Filtred HTML. Jádro pudla je v tom, že ikdyž jsem podle knížky udělal všechny kroky správně, všechno se hlásí správně a tváří se spokojeně, TinyMCE editor se nezobrazuje a není ani vidět Enable/Disable rich-editor (nebo jako tady skrýt/zobrazit editor). Dopadl jsem už i tak, že jsem celou kapitolu přečetl 3x slovo po slovu a stejně nemůžu najít rozdíl v postupu.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, zkuste nastavit jazyk editoru na angličtinu. Začne fungovat? V tom případě máte špatně nakopírovaný český překlad editoru.

Pokud to s jazykem nesouvisí, pak zkuste nastavit pro administraci některé z témat vzhledu výchozích v Drupalu a zároveň zapnout téma vzhledu administrace i pro editaci obsahu. Zobrazí se editor tady? Pak je problém ve vašem tématu vzhledu.

návštěvník

Zdravím, vyřešeno. Nevím přesně co jsem udělal. Smázl jsem celé testovací stránky a nahodil novou instalaci. Každopádně v nastavení wysiwyg profilech -> Full HTML ->Interface language musí být anglicky. Když se tam zadá čeština, tak to neběhá, s defaultní angličtinou ano. Díky za nasměrování.

 

LOCK vlákno

Profile picture for user Jan Polzer

Pokud Vám to neběhá s češtinou nebo jiným jazykem než angličtinou, znamená to, že jste tam překlad špatně nakopíroval.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru