TinyMCE mizení obsahu

Dobrý večer,
rád bych se vás zeptal, co dělat, když mi v Tiny mizí obsah. Uvedu příkad:
Potřebuju ze svých stránek odkázat na jiné a to se mi i pomocí HTML

Fórum: 

Reklama

...tagů (frame, href, atd.) se mi to podaří, ale ani v náhledu ani po uložení se nic nezobrazí. Mam nejnovější TinyMCE. Přecházel jsem z FCK na Tiny a když edituji obsah ještě z FCK tak zmizí. Prosím poraďte mi co se s tím dá dělat.
Děkuji pěkně JP

To je nějaké divné. Nastavte si editor tak, aby pod ním byl odkaz Disable rich-text. Udělte nějaký text s odkazem a editor tím Disable vypněte. Vzniká HTML kód pro odkaz?

Další, co mě napadá, nemáte ve Filtered HTML nějak nastaveno blokování HTML tagů pro odkazy?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Ještě jednou jsem to celé zkusil znovu a situace se opakuje. Edito TinyMCE 2.3.5 mi normálně vytváří odkazy, rámy, atd. do chvíle, než chci náhled nebo uložení, v tu chvíli požadovaný odkaz zmizí. Koukal jsem se na mé nastavení:

Vstupní formáty - filtred HTML
zatrženo: HTML filtr, HTML korektor, URL filtr a zlom konců řádek;

Další nastavení je ve WYSIWYGU: filtred HTML-TinyMCE 2.3.5
zatrženo: verify HTML, předformátované, convert font tags to style, remove linebreaks a apply source formatting.
Ať měním tato nastavení jak chci, nemohu docílit požadovaného zorbrazení rámu jiné stránky, a tak opět prosím o pomoc či radu.
Mnohokrát děkuji JP

A když si zvolíte Full HTML, tak vše funguje?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tak ani ve Full HTML to neběhá, opět po náhled či uložení v pohodě, pak nic. Všiml jsem si, že se mi v Tiny označí tlačítko toggle guidelines/invisible elements.

Hm. To bych asi musel vidět. Jinak nevím.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Já právě taky, nevím. Tento problémek jsem už ale vyřešil po svém, oklikou. Do složky sites/libraries jsem si nainstaloval oblíbený FCKeditor, takže se mi objevil ve WYSIWYGu, k tomu jsem si vytvořil nový formát vstupu a k němu jsem právě ve WYSIWYGu přiřadil FCKeditor. Světe div se, odkazy, rámy atd., vše funguje jak má. Určitě jsem někde ten Filtred i Full HTML vstup hloupě přenastavil, možná i Tiny, ale když to takhle běhá, zatím to nechám. Každopádně opět moc děkuji za váš čas a inspiraci. JP

Přidat komentář