TinyMCE (+ IMCE) - úprava dialogu

Zdravím,
chtěl bych někoho věci znalého aby mi osvětlil kde TinyMCE generuje dialogová okna.
Snažil sem se metodou pokusů a omylů přes zdrojový kód dohledat ale neúspěšně (přiznávám že jsem amatér, ale snažím se :) ).
Konkrétně mi jde o upravení vzhedu vkládané reklamy, která se vkládá duplicitně (zřejmě proto že onen dialog je vložen přes iframe - pokud jsem tedy dobře pochopil). Reklama se "rozteče" do spodní části dialogu - tj. tedy například mezi tlačítka.
Má myšlenka je do dialogu přidat DIV a do něj vložit tag, který ve finále nahradí vložená reklama a tomuto DIVu posléze zakázat zobrazení.
Me pátrání skončilo u domněnky že zobrazení dialogu má na starosti plugin inlinepopup a o to jaký je obsah dialogu už se stará něco dalšího. O to by, alespoň podle mého, měla být situace snadnější - že se zmiňovaná úprava provede jen jednou a bude platná pro všechny typy oken.
Jestli je to důležité, tak relevantní moduly co používám v Drupalu 7 jsou WYSIWYG, TinyMCE, IMCE. Stejný problém je i u posledně zmiňovaného modulů IMCE, ale k tomu sem se zatím nedostal. Tak jen zmínka k dotazu, třeba už jste to řešili a tak víte kam přesně sáhnout.

návštěvník

Dobrý den,

děkuji minimálně za všímku ;)

mluvil sem o reklamě vkládané webhostingem (ač jsem se to snažil popsat podrobně a komplexně, tak to asi z toho zřejmé nabylo a tak se tedy omlouvám).

Problém sem vyřešil (určitě né ideálně, ale asi jediným způsobem, který bych sám mohl objevit). Tíženého jsem dosáhl úpravou několika souborů TinyMCE, které mají na svědomíé vyskakovací okna. Jednoduše prostě tak že před uzavírací tak BODY jsem přidal jeden DIV s nastaveným nezobrazováním (display: none)

Tak to jen pro případné další řešící.

Ještě, jestli mohu Vaší pozornosti užít na jeden menší doplňující dotaz. Je možné nastavit pořadí tlačítek TintMCE editoru (používamému v drupalu prostřednictvím wysiwyg), případně nastavit jejich seskupování (oddělování vodorovnou čárkou)

Předem mockrát díky.

Profile picture for user Jan Polzer

Aha, reklamní kód vkládaný do stránek freehostingem vám skočil i do editoru, jo? Já to nikdy neviděl, ale asi se tak může dít, pokud to hosting vkládá do každého HTML.

Pořadí tlačítek byste asi musel změnit v konfiguraci TinyMCE, viděl jsem to kdysi v jednom .js souboru. Ale přesně neporadím.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru