Texy nepřevádí html značky

V Drupalu mi modul Texy nechce převádět html značky, pouze je ve výsledku zobrazí tak, jak je vložím, viz screen na www.drupal.cz/files/texy-vs-html.png. Je to čistá instalace pouze s modulem Texy (Drupal 6.17 a Texy 6.x-1.3.). Nastavení možností vstupních formátů (/admin/settings/filters) mám zapnuté takto: Texy! filter a Zlom konců řádek.

Značky nepřevádí ani když zatrhnu volbu povolených značek a přidám je do seznamu ručně h2, h3 apod.

Zajímavé je, že mám na tom samém stroji na lokále zprovozněný i jiný web (na Drupalu 5), kde mi to normálně funguje. Takže chyba ve verzi PHP nebo jiném systémovém nastavení (pravděpodobně) nepřichází v úvahu. Asi to nemá smysl, ale pro jistotu přikládám konfiguraci LAMPu: Ubuntu 10.04, Apache 2.2.14, PHP 5.2.10 (nikoliv 5.3) a MySQL 5.1.41. Netušíte někdo, kde by mohla být zrada?

návštěvník

Odpovím si sám, repective jeden zkušenější user z fóra drupal.cz mi poradil.

V nastavení Texy je sekce 'HTML tags settings', kde je pořeba doplnit povolené značky, popř all pro vše. U modulu Texy v Drupalu 5 tato sekce není.

Pak již funguje obojí současně, texy i html. Možná to někomu pomůže.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru