Taxonomy menu - změna nadřazeného odkazu

Dobrý den,

mám problém s Taxonomy menu, konkrétně s tím, že nemůžu přijít na to, jak změnit odkaz nadřazené položky, tj. slovníku - ten odkazuje na taxonomy/term/1 2 3, který vede na stránku s výpisem všech termínů. Tento link bych chtěl nahradit vlastním, který by vedl na mnou definovanou stránku, podobně jako je to tady u položky Fórum - Nadřazená položka odkazuje na stránku ../forum a podpoložky (termíny) na ../forum/webowe-stranky apod.

Napadlo mě to udělat pře url-alias, ale po přidání nového termínu bych jej musel pokaždé měnit.

Poradíte mi prosím?

 

návštěvník

Díky, už jsem to vyřešil jinak. V taxonomy jsem vytvořil nadřazený termín ostatním termínům a v taxonomy menu odškrtl "Add item for vocabulary". Tím vede první položka na konkrétní termín a nikoli celý slovník.

návštěvník

Ahoj, zkoušel jsem oba postupy a nějak mi to nejde.

Řeším asi podobný problém. Při kliknutí na podkategorii (výraz v 2. úrovni slovníku) mi zobrazí souhrn článků odpovídající dané hierarchii termínu. Jenže to já nechci. Chci tam mít vlastní stránku. Přes mnoho pokusů jsem to vůbec nerozchodil - pořád stejné chování, nebo mi zmizelo celé menu včetně drobečkové navigace, které tam samozřejmě chci mít.

Nenapadá vás, prosím, něco?

Díky moc za help.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru