Swf se zobrazuje nad Colorboxem

Drupal 7 - při kliku do fotogalerie zobrazované pomocí Colorboxu se nad fotkou zobrazuje reklama flas-swf vložená do bloku pomocí odkazu vložit media v editoru Wisivig tinimce. Tento problém se děje v exploreru a chrome. Viz obr reklama vlevo dole.

Děkuji za pomoc

návštěvník

<p><object style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" data="http://www.transylvania-nabytek.cz/sites/default/files/reklama/baner_01.swf" type="application/x-shockwave-flash" height="150" width="150"><param name="src" value="http://www.transylvania-nabytek.cz/sites/default/files/reklama/baner_01.swf"></object></p>

Profile picture for user Jan Polzer

Kdybyste to měl vloženo přes značku embed, stačilo by k ní přidat atribut wmode="transparent". U objectu to jde myslím taky, ale nevím, jestli to nechce jinou syntaxi nebo zda se to nepíše do značky param.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru