Superfish

Na webu, který připravuji jsem si naistaloval modul Superfish. Fuguje to jak potřebuji, jen barvy neodpovídají barevnému stylu webu. Na zkušebním webu jsem se pokoušel problém vyřešit dvěma způsoby:
1) Pomocí modulu Asset injector, kde jsem zatím nepochodil.
2) Přímou editací souboru css ve složce \libraries\superfish\style\, kde se mně to sice povedlo, ale obávám se, že až vyjde aktualizace tak to budu muset dělat znovu.
Tuším, že úpravy, které porovádím by se asi měly dělat první metodou. Jsou moje obavy z budoucích aktualizací opodstatněné? Pokud ano, lze nějak hotové řešení z varianty 2) použít, aby odolalo budoucím aktualizacím?
Díky za odpověd.

Profile picture for user Jan Polzer

No pokud nahrajete novou verzi knihovny (ne modulu) Superfish, tak si samozřejmě přepíšete svoje změny. Správný postup je úprava v tématu vzhledu. Používáte-li něco z Drupal.org, pak samozřejmě máte udělat child theme a úpravy provést v něm.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru