stránka nenalezena jen já ji vydím.

Vytvořil jsem si galerii podle videonávodu (Video: obrázky v Drupalu pomocí modulů Inline, Imagecache a Lightbox2)nastavil jsem oprávnění ale stránka www.mojefotky.cz se zobrazuje jenom mně a moje rodina se nemůže nani dostat jen se jim zobrazí že stránka nenalezena. nevíte kde je problém?
používám locál - vertrigoServr
windows wista home premium

Fórum: 

Reklama

Já mojefotky.cz vidím bez problému. Spíš bych řekl, že je váš dotaz zmatený, že web máte jen u sebe na počítači a tudíž ho nemůže logicky nikdo další vidět. Mojefotky.cz totiž není web postavený na Drupalu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Když jsem si instaloval drupal na vertriga tak jsem si tam vytvořil svoji galerii.Při zapnutí vertro a zadání mé stránky tak se mi objeví v plné kráse v prohlížeči.jo a www.mojefotky.cz to není moje stránka napsal sem ji jen jako příklad.já mám www.pavlikvospel.cz

neblokuje mi to nejak window?
nemam tam na cložku www/mojedomena.cz nastavit zdílení nebo tak neco?

Tak, jak si to vy představujete to asi nepůjde bez změny konfigurace sítě. Teoreticky by mělo jít, když si u sebe spustíte Vertrigo a někdo jiný zadá ve vedlejším počítači v síti do prohlížeče IP adresu vašeho počítače. Je nutné povolit komunikaci přes firewall.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář