stránka nenalezena jen já ji vydím.

Vytvořil jsem si galerii podle videonávodu (Video: obrázky v Drupalu pomocí modulů Inline, Imagecache a Lightbox2)nastavil jsem oprávnění ale stránka www.mojefotky.cz se zobrazuje jenom mně a moje rodina se nemůže nani dostat jen se jim zobrazí že stránka nenalezena. nevíte kde je problém?
používám locál - vertrigoServr
windows wista home premium

Profile picture for user Jan Polzer

Já mojefotky.cz vidím bez problému. Spíš bych řekl, že je váš dotaz zmatený, že web máte jen u sebe na počítači a tudíž ho nemůže logicky nikdo další vidět. Mojefotky.cz totiž není web postavený na Drupalu.

návštěvník

Když jsem si instaloval drupal na vertriga tak jsem si tam vytvořil svoji galerii.Při zapnutí vertro a zadání mé stránky tak se mi objeví v plné kráse v prohlížeči.jo a www.mojefotky.cz to není moje stránka napsal sem ji jen jako příklad.já mám www.pavlikvospel.cz

návštěvník

neblokuje mi to nejak window?
nemam tam na cložku www/mojedomena.cz nastavit zdílení nebo tak neco?

Profile picture for user Jan Polzer

Tak, jak si to vy představujete to asi nepůjde bez změny konfigurace sítě. Teoreticky by mělo jít, když si u sebe spustíte Vertrigo a někdo jiný zadá ve vedlejším počítači v síti do prohlížeče IP adresu vašeho počítače. Je nutné povolit komunikaci přes firewall.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru