Špatně se mi ukazuje čas akce v kalendáři

Dobrý den,

Mám menší problém s kalendářem.

Naplánuji si akci např. 5.1.2011 od 11:00-14:00 se bude konat seminář. Nastavím si datum, čas, dokonce i pásmo Europe/Prague (již přednastaveno). Uložím, ale když se podívám na tuto akci tak semi zobrazuje od 10:00-13:00. Kde je chyba?

V administraci Datum a čas mám nastaveno výchozí časové pásmo Europe/Prague.

 

 

návštěvník

Dobrý den,

jakou verzi modulu používáte? Jinak, prozatím bych zkusil posunout časovou zónu tak, aby se čas akce zobrazoval správně.

návštěvník

verze modulu je 6.2.2

návštěvník

Zkuste tedy aktualizovat modul Calendar (předpokládám, že jde o něj ač jste jej přímo nejmenoval - na kalendáře jsou i jiné moduly) na verzi 2.4 z 3.1.2011. Pokud to problém nevyřeší, napište.

návštěvník

Mimochodem, předpokládám, že používáte nový typ obsahu a v něm datové políčko (date field) - co máte nastaveno u Time zone handling? Výchozí nastavení je, myslím, Site's time zone nebo tak nějak.

návštěvník

Jak píšete, nastaveno je Site´s time zone.

návštěvník

Ta aktualizace nepomohla?

návštěvník

nejsem expert pres Drupal. po updatovaní a vytvoreni pokusné akce mi to vyhodilo: Call to undefined function date_is_all_day() in /var/www/web5/huyslavjan.cz/huyslavjan.cz/modules/calendar/calendar.module on line 885

 

návštěvník

Spustil jste update.php? Po každém upgradu modulu je třeba ho spustit kvůli úpravě záznamů v databázi.

návštěvník

To neudělal, předpokládám, že to sputím přes prohližeč www.stranka.cz/update.php...

návštěvník

Dobrý den, určitě už jste přišel na to, že je to přesně tak, jak jste napsal výše :-)

Pohodlnější způsob je při instalaci modulu Administration menu (vřele doporučuji - šetří spoustu času a "žere" opravdu malinko php paměti) v menu pod ikonkou webu stiknout tlačítko "Run updates". Před tímto úkonem doporučuji hodit web do offline módu na adrese http://nazev-vaseho-webu.cz/admin/settings/site-maintenance (Administrace - nastavení webu - údržba webu), tedy pokud to nemáte na localhostu.

návštěvník

Tak jsem updatoval tak, až jsem musel použít zálohu. Asi to udělám tak, že nejdříve udělám update drupalu na verzi 6.20 (aktuálně máme 6.19). U Updatu calendáře jsem vybral verzi 6002 nebo tak nějak. A Celkově se mi teď zobrazuje z kalendáře pouze Název měsíce.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru