Špatně se mi ukazuje čas akce v kalendáři

Dobrý den,

Mám menší problém s kalendářem.

Naplánuji si akci např. 5.1.2011 od 11:00-14:00 se bude konat seminář. Nastavím si datum, čas, dokonce i pásmo Europe/Prague (již přednastaveno). Uložím, ale když se podívám na tuto akci tak semi zobrazuje od 10:00-13:00. Kde je chyba?

V administraci Datum a čas mám nastaveno výchozí časové pásmo Europe/Prague.

 

 

Fórum: 

Reklama

Dobrý den,

jakou verzi modulu používáte? Jinak, prozatím bych zkusil posunout časovou zónu tak, aby se čas akce zobrazoval správně.

verze modulu je 6.2.2

Zkuste tedy aktualizovat modul Calendar (předpokládám, že jde o něj ač jste jej přímo nejmenoval - na kalendáře jsou i jiné moduly) na verzi 2.4 z 3.1.2011. Pokud to problém nevyřeší, napište.

Mimochodem, předpokládám, že používáte nový typ obsahu a v něm datové políčko (date field) - co máte nastaveno u Time zone handling? Výchozí nastavení je, myslím, Site's time zone nebo tak nějak.

Jak píšete, nastaveno je Site´s time zone.

Ta aktualizace nepomohla?

nejsem expert pres Drupal. po updatovaní a vytvoreni pokusné akce mi to vyhodilo: Call to undefined function date_is_all_day() in /var/www/web5/huyslavjan.cz/huyslavjan.cz/modules/calendar/calendar.module on line 885

 

Spustil jste update.php? Po každém upgradu modulu je třeba ho spustit kvůli úpravě záznamů v databázi.

To neudělal, předpokládám, že to sputím přes prohližeč www.stranka.cz/update.php...

Dobrý den, určitě už jste přišel na to, že je to přesně tak, jak jste napsal výše :-)

Pohodlnější způsob je při instalaci modulu Administration menu (vřele doporučuji - šetří spoustu času a "žere" opravdu malinko php paměti) v menu pod ikonkou webu stiknout tlačítko "Run updates". Před tímto úkonem doporučuji hodit web do offline módu na adrese http://nazev-vaseho-webu.cz/admin/settings/site-maintenance (Administrace - nastavení webu - údržba webu), tedy pokud to nemáte na localhostu.

Tak jsem updatoval tak, až jsem musel použít zálohu. Asi to udělám tak, že nejdříve udělám update drupalu na verzi 6.20 (aktuálně máme 6.19). U Updatu calendáře jsem vybral verzi 6002 nebo tak nějak. A Celkově se mi teď zobrazuje z kalendáře pouze Název měsíce.

Přidat komentář