Slideshow - uprava

Dobry den, mohl by mi nekdo poradit, jak upravit tuto slideshow -> http://www.maxiorel.cz/videonavod-jak-na-slideshow-clanku-v-drupalu-7-j… , aby jednotlive upoutavky odkazovali na jine clanky, stranky?

Budu mit treba typ "upoutavky", kde budu mit jednotlive upoutavky, ktere budou napr. odkazovat na typ sluzby/konkretni-clanek(stranku).

Diky za rady

Profile picture for user Jan Polzer

Nejjednodušeji, že si k typu obsahu Upoutávka přidáte ještě políčko pro vložení cílové URL adresy. Ve Views pak toto pole zobrazíte jako skryté před obrázkem, obrázek necháte přepsat, vyrobíte z něj odkaz a jako cíl použijete nahrzovací vzorek právě s hodnotou zadanou v políčku s cílovou URL.

Případně si doplníte k upoutávce redirekt. Takže sice bude pořád ukazovat na svou URL, ale po kliknutí uživatele přesměruje, kam potřebujete.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru