Skrývaná část tabulky

Zdravím všechny. Jsem v Drupalu začátečník a rád bych se zeptal na řešení, které by se mi líbilo. Mám tabulku o několika řádcích, ve kterých bych chtěl určité řádky skrývat a po kliknutí myši zase rozevřít (takový rozevírací text něco jako při použití modulu collapse text - u toho mi to nefunguje). Existuje nějaké jednoduché řešení?
Děkuji za pomoc

Profile picture for user Jan Polzer

Myslíte něco takového, jako mám na Přehledu hostingů? Nevím, zda existuje nějaké hotové řešení, ale jde to jednoduše udělat pomocí jQuery, pokud znáte alespoň jeho základy.

návštěvník

Bohužel jsem měl na mysli trochu něco jiného. Jedná se mi o tabulku, která má v prvním řádku sloupce a, b, c d, a v posledním sloupci by bylo např: "více>>" nebo "podrobnosti:". Po kliknutí na tento odkaz nebo třeba celý řádek, pod tímto řádkem by se rozbalilo několik dalších řádků s podrobnostmi. Pod těmito podrobnostmi by byl další řádek s odkazem na podrobnosti a znovu po kliknutí by se rozbalili další řádky. Možná bych pro upřesnění mohl poslat nějaké obrázky, z kterých by to možná bylo jasnější. 
Je to asi složitější, ale byl bych rád, kdybych to nějak mohl vytvořit, popřípadě, kdyby jsem se mohl na postup třeba podívat nebo tak.
Děkuji moc za radu.
Obrázky jsou k náhledu na této adrese: http://nahled.cekuj.net/content/obr%C3%A1zky-k-dotazu-na-maxiorlu

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru