Skryté položky v menu nepřihlášeným uživatelům

Pokoušel jsem se na drupal.org najít modul, který zakáže položku v menu nepřihlášenému uživateli, ale bezvýsledně. Tedy, nemyslím tím např. modul Premium či Nodeacces, který se chová až příliš obecně. Potřeboval bych aby si modul "osahal" menu a já zakázal konkrétní položku. Existuje něco takového?

Díky za odpovědi a Váš čas.

Fórum: 

Reklama

To by mělo být standardní chování menu, ne? Pokud odkazuje na položku, ke které nemá uživatel přístup, tak se to menu nezobrazí. Funguje tak třeba odkaz na kontaktní formulář na adrese contact nebo odkazy na uzly.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

No, já se snažil najít to co potřebuji a našel jsem Menu per Role (http://drupal.org/project/menu_per_role). Jedná se mi o to, aby především role nepřihlášeného se ani nemohl podívat do některých konkrétních položek v menu a ta byla tzv. skrytá. Chci například, aby nepřihlášený uživatel neměl žádný přístup, tedy ani neviděl diskusní fórum (nejedná se o standardní fórum, navíc není anonymní. vystupujeme tam pod pravými jmény). Navíc, mám v menu odkaz na fotogalerii, kdy se mi otevře externí fotogalerie a já potřebuji, aby mi uživatelé neobcházeli přihlášení a neklikali přímo na fotogalerii. Je to také kvůli statistikám na Google Analytics. Zkouším tento modul na testovací verzi webu, protože modul je zatím ve vývoji, ale funguje naprosto podle mých představ. Nevíte o něčem podobném, ale v plné verzi pro Drupal v7.x? V prvním příspěvku jsem se asi neuměl správně vyjádřit. 

Přidat komentář