Dobrý den, už zhruba týden řeším problém s modulem Simplenews. Stále se mi nedaří odeslat data, opakovaně se pouze zobrazuje hláška "Email se nepodařilo odeslat...". Vyzkoušel jsem snad úplně všechno - odinstalaci modulu, důkladné pročištění databáze a dočasných souborů atd. atd.. Pokud ze serveru vezmu všechny soubory, nahraju je do podadresáře, smažu settings.php a spustím instalaci vč. zapnutí všech modulů jako dřív, tak mi rozesílky fungují bez problémů. Jednoznačně je nějak "nakopnutá" struktura tabulek a souvisejících záznamů. Dovedl byste poradit co s tím? Předem děkuji.
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 3 hours ago
- 5 months 3 weeks ago
- 5 months 3 weeks ago
- 8 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 9 months ago
- 1 year ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (3 weeks 2 days zpět)
- (3 weeks 6 days zpět)
- (7 months 2 weeks zpět)
- (9 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)

Dobrý den, těžko říct. Není problém třeba v poštovním serveru? TO by vysvětlovalo, proč to na lokále jede.