Sekundární menu v bloku

Zdravím.

Pořeboval bych poradit s menu. Mám ho primární (A, B, C, D) a sekundární (které je pod ním) (1, 2, 3, 4). Menu funguje že položka A má pod sebou 1 a 2, položka B má pod sebou 3 a 4. Potřeboval bych, když jsem v položce A tak aby se mi v pravém bloku zobrazovaly položky 1 a 2. A to i v případě, že vstoupím do článku, který se nachází v některém tomto menu. Druhý nedostatek je, že pokud vlezu do nějakého příspěvku, sekundární menu zmizí a zůstane jen primární. Nelze nějak udělat aby sekundární menu zůstalo?

děkuji moc předem

Fórum: 

Reklama

tak jsem špatně pochopil zadání a musím udělat menu, které bude zobrazené v bloku ale jen v určitém sekundárním menu.

Omezením podmínek u zobrazení bloků to nejde?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Pokusím se ale stále nevím, ja udělat, aby se sekundární linky nemizely při kliknutí na článek.

JE to velmi zapeklité při přechodu na článek zmizí sekundární menu. NEvíte prosím, ja udělat, aby bylo stále zobrazené (aby uživatel viděl, kde je. Děkuji

Nevidím důvod k tomu, aby menu mizelo. Buď jej máte vloženo jako blok a pak je v něm nějaká podmínka nastavující mizení v článku, nebo jej máte vloženo nějakou funkcí v šabloně vzhledu a potom je potřeba se kouknout do ní (asi v page.tpl.php), proč se tak děje.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Rozepíšu, jak to mám udělané a jak bych to chtěl aby to fungovalo :)
(omlouvám se za kopírování ale žádal jsem o radu i na drupal.cz)

Prosím o radu jak udělat stránku aby vypadala jako zde http://interval.cz/clanky/firebug/ (myslím jen menu, resp připojení příspěvku k menu tímto drobečkováním) Udělal jsem třídění (na základě taxonom) ve views, poté jsem to propojil s menu, které vypadá stejně jako na stránce interval… Při vytvoření článku vyberu z taxonom, podle toho mi to menu vytřídí ale nepřipojí mi to viz: Interval.cz > Nástroje > Editory a IDE > Firebug. Prostě mi to sice hezky vytřídí články podle taxonom, ale při překliku na článek naskočí jen článek a sekundární menu zmizne. Vůbec to není nijak propojené. Prosím poraďte jak to propojit, popřípadě to udělat nějak jináč, hlavne aby to fungovalo. Prosím pomoc.

Poslední dobou některé dotazy vůbec nechápu. Hlava mi to nebere :) Asi bych to musel vidět konkrétně. Jinak opakuji, nezdá se mi, že by sekundární menu mizelo samo od sebe, aniž by nemělo nastavenou nějakou podmínku omezující zobrazení.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář