Sekundární menu v bloku

Zdravím.

Pořeboval bych poradit s menu. Mám ho primární (A, B, C, D) a sekundární (které je pod ním) (1, 2, 3, 4). Menu funguje že položka A má pod sebou 1 a 2, položka B má pod sebou 3 a 4. Potřeboval bych, když jsem v položce A tak aby se mi v pravém bloku zobrazovaly položky 1 a 2. A to i v případě, že vstoupím do článku, který se nachází v některém tomto menu. Druhý nedostatek je, že pokud vlezu do nějakého příspěvku, sekundární menu zmizí a zůstane jen primární. Nelze nějak udělat aby sekundární menu zůstalo?

děkuji moc předem

návštěvník

tak jsem špatně pochopil zadání a musím udělat menu, které bude zobrazené v bloku ale jen v určitém sekundárním menu.

návštěvník

Pokusím se ale stále nevím, ja udělat, aby se sekundární linky nemizely při kliknutí na článek.

návštěvník

JE to velmi zapeklité při přechodu na článek zmizí sekundární menu. NEvíte prosím, ja udělat, aby bylo stále zobrazené (aby uživatel viděl, kde je. Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Nevidím důvod k tomu, aby menu mizelo. Buď jej máte vloženo jako blok a pak je v něm nějaká podmínka nastavující mizení v článku, nebo jej máte vloženo nějakou funkcí v šabloně vzhledu a potom je potřeba se kouknout do ní (asi v page.tpl.php), proč se tak děje.

návštěvník

Rozepíšu, jak to mám udělané a jak bych to chtěl aby to fungovalo :)
(omlouvám se za kopírování ale žádal jsem o radu i na drupal.cz)

Prosím o radu jak udělat stránku aby vypadala jako zde http://interval.cz/clanky/firebug/ (myslím jen menu, resp připojení příspěvku k menu tímto drobečkováním) Udělal jsem třídění (na základě taxonom) ve views, poté jsem to propojil s menu, které vypadá stejně jako na stránce interval… Při vytvoření článku vyberu z taxonom, podle toho mi to menu vytřídí ale nepřipojí mi to viz: Interval.cz > Nástroje > Editory a IDE > Firebug. Prostě mi to sice hezky vytřídí články podle taxonom, ale při překliku na článek naskočí jen článek a sekundární menu zmizne. Vůbec to není nijak propojené. Prosím poraďte jak to propojit, popřípadě to udělat nějak jináč, hlavne aby to fungovalo. Prosím pomoc.

Profile picture for user Jan Polzer

Poslední dobou některé dotazy vůbec nechápu. Hlava mi to nebere :) Asi bych to musel vidět konkrétně. Jinak opakuji, nezdá se mi, že by sekundární menu mizelo samo od sebe, aniž by nemělo nastavenou nějakou podmínku omezující zobrazení.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru