sdílení modules více weby

Ahoj.

Na svém webu mám ještě jeden v doméně třetího řádu. Oba weby jsou na drupalu. O první jsem se teď dost staral, takže je vše aktuální, ale ke druhému musím krom updatu drupalu instalovat/updatovat moduly.

Lze to nějak udělat, že bych tomu druhému webu řekl, aby používal moduly z prvního? resp. někde zadal cestu k modules prvního.. Oba weby jsou fyzicky akorát v jiných adresářích na stejném serveru.

Předem dík za odpoveď.

Jakub

Profile picture for user Jan Polzer

No v zásadě se to dělá tak, že v sites/all/modules dávají společné moduly a do sites/wwwwebu1/modules a sites/wwwwebu2/modules moduly specifické pro daný web. Podobně témata vzhledu. Stejně tak se rozdělí umístění settings.php a web se nasměruí do stejné složky.

V praxi jsem to ale nikdy nezkoušel, radši jsem se tomu vyhýbal. Pokud je potřeba některý web odstěhovat, přijde mi jednodušší, když je celý zvlášť.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru