Šablona block.tpl.php pro bloky vytvořené pomocí views - D7

Dobrý den,

potřeboval bych změnit šablonu pro bloky vytvořené pomocí modulu views. Jde mi o to, že nevím jak zjistit její pojmenování. Např. v D-6 se pro určitý blok vytvořil blok block-název_modulu-delta_číslo.tpl.php. 

Zkouším to i u těch modulů vytvořených pomocí views, ale stále mi to načítá block.tpl.php, což znamená (dle mého mínění), že ty ostatní mám nesprávně pojmenovány.

Předem dík za rady.

návštěvník

Pane Polzere,

mám k Vám prosbu, nemohl byste mrknout na http://testo.autoservis-jn.cz na pravý sloupec. Novinky potřebuji přesměrovat na stránku /novinky-prehled a Partneři na stránku /partnerske-weby. Chci to udělat pomocí šablon bloku (obsah bloků je tvořen pomocí views) a nemůžu přijít na to, jak ty bloky pojmenovat aby se načitaly.

Předem děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

No, z hlavy to asi nedám. Označení modulu je views, označení bloku by měl být strojový název daného View a jako delta použijte označení toho konkrétního bloku ve View. Mám dojem, že se to psalo jako block_1.

Ovšem v tomto případě bych to řešil úplně jinak. Zobrazil bych blok bez nadpisu a ve View bych definoval hlavičku obsahující H2 a příslušný odkaz. A máte to skoro bez práce.

návštěvník

Tak díky ještě jednou, 

dal jsem na Vaši radu a udělal to přes ty views. Pomohlo.

Mějte se hezky

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru