Rules v Drupal 8 - odpublikování obsahu

Dobrý den, pane Polzer!
Rád používám vaše návody ať z knížek Drupal 7 a nyní Drupal 8, tak i z vašeho webu. Dříve v Drupalu 7 jsem díky vaší pomoci snadno nastavil pravidlo, aby se obsah stránky po měsíci automaticky odpublikoval. Nyní jsem přešel na Drupal 8 a zjistil jsem, že práce s Rules a Scheduler je jiná a bohužel nikde na webu ani v knížce není žádný návod. Již jsem rozchodil zaslání e-mailu a zjistil jsem, že je nutné doinstalovat modul Token a Rules token a hodnoty se již nedávají do [ ], ale do {{ }}.
Bohužel se mi ale vůbec nepodařilo zprovoznit pravidlo na automatické nastavení scheduler, aby se po uložení nového node, nastavil datum v kolonce Možnost plánování (resp. potřebuji nastavit datum za měsíc +1 month .
Děkuji

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru