Rozhozená titulka ve Firefoxu

Dobrý večer, prosim vás o radu. na adrese www.svj-makovskeho1339-1341.cz stavím web, a stalo se mi něco s titulkou. Článek pod viděným článkem mi zmizel a myslím, že je pod stánkou jako kdyby měl z-index: 0 což je přece nesmysl pouze u jednoho článku. A taky mi vyskočilo footer úplně pod web. A na ostatních stránkách to není. V Explorelu 7 mi to nedělá. Prosim vás, mohl byste mi poradit co s tím? Děkuji. l.lenek

návštěvník

Ne, není to bohužel v pořádku a článek tam pořád není. Má být pod tím prvním. Je někde za webem. Chyba je vidět ve Firefoxu a v Explorelu je to v pořádku. Prosim, prosim, prosim :) Vás podívejte se na to. Děkuji.

návštěvník

Pane Polzere, omlouvám se. Snažila jsem se to opravit. Už vše funguje tak jak má. Chyba byla v databázi. Celou jsme ji smazala a nahrála novou. A jednu malou chybku jsem našla v node.tpl.php. Děkuji moc za ochotu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru