Rozbalovací menu a článek

Dobrý den,

tak mám Drupala7. Ještě jsem se jím moc neprokousal, a tak mi nějaké věci unikají.

Jako téma vzhledu jsem nechal Bartik. Vytvářet položky v hlavním menu, přeskupovat je - v pohodě. Pokud však chci vytvořit nějaké podmenu, mám s tím problém. Příklad. Položka v menu je "program" když na něj najedu myší, chci, aby se mi rozbalilo a bylo tam: "pátek", "sobota", "neděle", nato kliknu a vím, co se bude daný den dít. I přesto, že to nastavím Administrace - Struktura - Menu - tak zde tyto položky jsou tak, jak bych potřeboval. Zkoušel jsem to jak pomocí Basic page tak Article a pořád mi to nejde. Asi mi nějaká drobnost uniká. Na webu: www.ovart.cz pochopíte.

S tím souvisí ještě další detail. Nevím, jak rozdělovat nově vydané tiskové zprávy. Bude vydána tisková zpráva, zobrazí se na hlavní stránce, to je jasné, ale pak bych potřeboval, aby byly na jednom místě na webu, třebas v menu kliknu na tiskovky a tam budou všechny, ne jen těch pár, co je na hlavní stránce. Asi zase hloupost. Stačí nějaký odkaz, kde to nastuduji.

Díky za čas. Hans

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, Bartik rozbalovací menu neumí. Musel byste doplnit modul Nice menus, nebo upravit styly podle návodu, který jsem tu před nějakou dobou publikoval.

Tiskovky - můžete je rozdělovat buď pomocí kategorií nebo pomocí modulu Views, což bych doporučoval spíše.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář