Rozbalovací menu a článek

Dobrý den,

tak mám Drupala7. Ještě jsem se jím moc neprokousal, a tak mi nějaké věci unikají.

Jako téma vzhledu jsem nechal Bartik. Vytvářet položky v hlavním menu, přeskupovat je - v pohodě. Pokud však chci vytvořit nějaké podmenu, mám s tím problém. Příklad. Položka v menu je "program" když na něj najedu myší, chci, aby se mi rozbalilo a bylo tam: "pátek", "sobota", "neděle", nato kliknu a vím, co se bude daný den dít. I přesto, že to nastavím Administrace - Struktura - Menu - tak zde tyto položky jsou tak, jak bych potřeboval. Zkoušel jsem to jak pomocí Basic page tak Article a pořád mi to nejde. Asi mi nějaká drobnost uniká. Na webu: www.ovart.cz pochopíte.

S tím souvisí ještě další detail. Nevím, jak rozdělovat nově vydané tiskové zprávy. Bude vydána tisková zpráva, zobrazí se na hlavní stránce, to je jasné, ale pak bych potřeboval, aby byly na jednom místě na webu, třebas v menu kliknu na tiskovky a tam budou všechny, ne jen těch pár, co je na hlavní stránce. Asi zase hloupost. Stačí nějaký odkaz, kde to nastuduji.

Díky za čas. Hans

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, Bartik rozbalovací menu neumí. Musel byste doplnit modul Nice menus, nebo upravit styly podle návodu, který jsem tu před nějakou dobou publikoval.

Tiskovky - můžete je rozdělovat buď pomocí kategorií nebo pomocí modulu Views, což bych doporučoval spíše.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru