Role a oprávnění k profilu user - Druupal 6

Dobrý den,

potřeboval bych, aby uživatelé nemohli sami měnit své profily. I když jsem dané roli (mnou vytvořené) odebral všechna oprávnění v users, tak nadále mohou administrovat svůj profil. Dá se to nějak zařídit?

Předem děkuji za odpověď

Profile picture for user Jan Polzer

Obávám se, že profily jsou k tomu, aby je uživatelé mohli měnit. Jaký je důvod k tomu, aby nemohli? Sledujete nějaké jejich vlastnosti?

Případně můžete u profilového políčka použít nastavení "Skryté pole profilu, přístupné jen administrátorům, modulům a tématům." Pak si jeho obsah uživatel nebude moci měnit.

návštěvník

K těm důvodům - jedná se o role, které mají uživatelé přiřazeny v rámci jednoho programu. Pokud budou moci měnit své kontaktní údaje atd. bez odsouhlasení správcem, vznikne zanedlouho chaos v ostatních, neinternetových dokumentech a muselo by se to pracně dávat dohromady - zpětně.

Jinak to zneviditelní je O.K.

Hezký den

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru