Responsivní téma pro IE8

Dobrý den,
jsem už zoufalý, vytvořil jsem stránky v responsive Bartiku, ale náhodně jsem zjistil, se na pc s XP s IE8 zobrazuje jako na mobilu. Zjistil jsem, že téma generuje CSS3 (a HTML5) což pochopitelně na IE8 fungovat nemůže. Zkusil jsem i devel verzi, ale ta má také nějaké chyby. Nevíte někdo o nějakém free tématu, které zvládne rozumné zobrazení i pro tento již nepodporovaný prohlížeč? Napadla mě šílenost, zda by nešlo v případě IE8 přepnout zobrazení na normálního Bartika a v ostatních případech nechat toho responzivního. Díky moc za každou radu.

Profile picture for user Jan Polzer

To se obávám, jde proti sobě. Proč prostě nezůstanete u neresponzivního, když potřebujete řešit IE8? Kolik procent lidí Vám tam s ním chodí?

návštěvník

Omlouvám se, že odepisuji za dobu, ale jsem po operaci karpálu.
Stránky jsou pro dětský atletický oddíl, takže hodně chytrých mobilů a tabletů a vedení má "v práci" win XP a jsou zvyklí na IE ;-)
Zkusím si pohrát s moduly "Modernizr" a "Respond.js". Nemáte nějaký jiný typ?
Díky milanS

návštěvník

Díky, pak poreferuji jak se zadařilo.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru