Redirect - D7

Dobrý den,

nainstaloval jsem si modul redirect - přidal jsem tam stránku a stránka se nepřesměruje na nově určenou (v . Mám multihosting u wedosu - nevíte, kde by náhodou mohla být chyba? V URL přesměrování je a když na ní kliknu, tak stále nic a počet přesměrování 0.

David B.

Fórum: 

Reklama

Redirect neslouží k přesměrování jedné stránky na druhou. Slouží k přesměrování adresy, která v Drupalu neexistuje, na nějakou existující. Chcete-li přesměrovávat nějakou stránku či článek (takové to, že se otevře něco na Živě.cz nebo Cnews.cz a člověk se vlastně dostane na jiný web), pak si nainstalujte modul Link a modul Field Redirection. Přidejte nové políčko s názvem Přesměrování a typem Link (Odkaz). V editaci uzlu pak budete případně vyplňovat adresu, na kterou se má přesměrovat. Ve správě zobrazení pro režim Celý obsah, pak nastavte zobrazení tohoto políčka jako Redirect, čímž máte přesměrování hotovo. Pokud vložíte uzel s vyplněným políčkem Přesměrování a někdo si jej bude chtít zobrazit, dojde k redirektu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

děkuji za obsáhlou odpověď (určitě se mi to někdy bude hodit), myslel jsem u neexistujícího adresu (stalo se mi to již u třetího webu u wedosu).

Pak je možná problém na straně .htaccess. U Wedosu je to v tomto směru dost nešikovné.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář